Bądź fit, ruszaj się i dojrzewaj w zdrowiu

DZIĘKI TRENINGOWI REHABILITACYJNEMU

Z wiekiem zdajemy sobie sprawę, że sprawność fizyczna ma dla nas wszystkich ogromne znaczenie. Aby nie narzekać na żadne ograniczenia, musimy utrzymywać nasze ciała w ruchu, a umysły w zdrowiu.

Urządzenie Stay Fit firmy KOMPAN zostały zaprojektowane, aby wspierać aktywne i zdrowe starzenie się oraz aby umożliwić rehabilitację po urazach na zewnątrz w przestrzeni publicznej.

DZIĘKI TRENINGOWI REHABILITACYJNEMU

TestingAbilities.png

SPRAWDZANIE MOŻLIWOŚCI

Na urządzeniach można wykonywać testy „Siedź i wstań” oraz „Wstań i idź”. Poręcz na środku i okrągły uchwyt w punkcie obrotu zapewniają dodatkowe bezpieczeństwo i wsparcie w razie potrzeby.

PreventFalling.png

ZAPOBIEGANIE UPADKOM

Urządzenie Surface Challenge zostało zaprojektowane tak, aby zapobiec upadkom osób starszych, dając im możliwość ćwiczenia chodzenia po powierzchniach i przeszkodach występujących w codziennym życiu.

GoodBalance.png

DOBRE POCZUCIE RÓWNOWAGI I MOCNE ŁYDKI

Cztery elementy balansowe cechuje różny poziom trudności. Umieszczenie czterech stacji dookoła zachęca do interakcji społecznych.

Bądź fit, ruszaj się i dojrzewaj w zdrowiu

Stay Fit

Portfolio Stay Fit oferuje szereg stacji treningowych, z których każda umożliwia ćwiczenie podstawowych umiejętności. W każdej ze stacji inspiracją są działania i przeszkody z życia codziennego. Doskonalenie podstawowych umiejętności jest ważne na wszystkich etapach życia, dzięki czemu urządzenia Stay Fit są odpowiednie dla wszystkich grup użytkowników.

 

BEZPIECZNE WSIADANIE DO AUTOBUSU

Deska do balansowania ćwiczy umiejętność reagowania i równowagę na niestabilnych powierzchniach. W życiu codziennym powyższe mogą być przydatne podczas wsiadania do autobusu lub chodzenia po śliskiej nawierzchni.

 

W GÓRĘ I W DÓŁ

Osoby starsze mogą mieć problem z pokonywaniem schodów. Bardzo ważne jest ćwiczenie bezpiecznego chodzenia po schodach. W rozwiązaniu Stairs Solution dostępne są różne poziomy trudności. Nachylenie jest zmienne, podobnie jak liczba podpór.

Do użytkowania na powietrzu

Seria Stay Fit została zbudowana na dokładnie przetestowanej platformie firmy KOMPAN. 

  • Słupki zostały ocynkowane oraz pokryte farbą proszkową. 
  • Rękojeści zostały ocynkowane ogniowo, a grubość ścianki wynosi 3 mm, dzięki czemu są one niezwykle wytrzymałe i odporne na akty wandalizmu i rdzę. 
  • Seria posiada certyfikat TÜV.
Bądź fit, ruszaj się i dojrzewaj w zdrowiu

POTRZEBUJESZ PORADY? 

Mamy prawie 50 lat doświadczenia i będziemy Ciebie wspierać przez cały czas trwania projektu.