Graj, baw się i bądź aktywnym na nowych Boiskach Wielofunkcyjnych

Boiska Wielofunkcyjne KOMPAN (MUGA) są zaprojektowane tak, aby pasować do popularnych sportów takich jak: piłka nożna, koszykówka, hokej, siatkówka, badminton i piłka ręczna, nawet w przypadkach gdy dostępna jest mała przestrzeń.

Wyróżnij się lub dopasuj do 40000+ opcji projektu

Zaprojektowany jako elastyczny system, który dopasowuje się do każdego otoczenia i celu, nowa MUGA to unikalny design, który potrafi się wtopić w każde otoczenie. System ten jest wspierany przez konfigurator, który może dopasować wielkość, styl, wartość zabawy, materiały i dostępność na ponad 40000 sposobów. 

Zacznijmy budować razem!

Ćwiczenia, które inspirują

Gry z piłką od zawsze pasjonowały wielu ludzi i nadal to robią. Niektórzy ludzie śledzą sport zza linii bocznych, ale również wielu młodych i starych ludzi uprawia różne sporty.

We właściwym miejscu i otoczeniu ludzie mogą być aktywni, cieszyć się i wyobrażać sobie, że grają na Stadionie Narodowym w Warszawie czy w katowickim Spodku. 

Boiska Wielofunkcyjne to więcej niż sport. Wszystkie aktywności na tych boiskach to gry zespołowe dlatego niezwykle ważnym elementem na nich są społeczne interakcje. Nieważne czy MUGA (Multi Use Games Areas) są położone w parku, centrum miasta, lokalnej szkole czy klubie sportowym, automatycznie stają się one miejscem do wspólnego spędzania czasu i bycia aktywnym. 

Możliwości designu

MUGAQuality.png

Materiały wysokiej jakości

Stal ocynkowana ogniowo z dożywotnią gwarancją w połączeniu z wytrzymałymi panelami. Testowane i certyfikowane według standardu bezpieczeństwa EN 15312.

RealGoals.png

PRAWDZIWE BRAMKI

Przepisowa gra wymaga przepisowych bramek. Pięć różnych bramek, które spełniają poszczególne wymagania. 

FlatInside.png

PŁASKIE WYPEŁNIE

Słupy i płaskie panele oferują lepszą i bezpieczniejszą zabawę. 

Dowiedz się więcej o Boiskach Wielofunkcyjnych MUGA

Zostaw swój email lub numer telefonu,  a jeden z naszych konsultantów zabawy skontaktuje się z Tobą, aby porozmawiać o potencjalnym projekcie.

BADANIA POKAZUJĄ

85% gra sporadycznie

Ludzie w każdym wieku uwielbiają uprawiać sport, w dzisiejszych czasach uprawianie sportu nie ogranicza się tylko i wyłącznie do klubów sportowych. 

W 2006 roku FIFA przeprowadziła badania, których zadaniem było policzenie wszystkich ludzi, którzy grają w piłkę nożną. Raport „Big Count” oszacował, że 265 milionów ludzi gra w piłkę nożną. 226 milionów ludzi było niezarejestrowanymi piłkarzami/piłkarkami, którzy grają raz na jakiś czas dla zabawy i rozrywki. Ta grupa ludzi plus ludzie, którzy uprawiają inne sporty to potencjalni użytkownicy publicznych Boisk Wielofunkcyjnych MUGA. 

Gra dla zabawy jest niezwykle popularna. Przez to powstaje zapotrzebowanie na dostępności do odpowiednich miejsc rekreacyjnych. Miejsca te muszą być dostępne w każdym momencie i blisko potencjalnych użytkowników. 

Z uwagi na rozmiar i elastyczność, lokalne Boisko Wielofunkcyjne to idealne rozwiązanie oferujące możliwość uprawiania wielu sportów w tym samym momencie, przez co są one miejscem dla każdego użytkownika. 

Zobacz KOMPAN MUGA

Znajdź inspirację wśród naszych standardowych produktów