Capestone Siłownia Plenerowa (ośrodek fitness)

Siłownia plenerowa (ośrodek fitness) to nowe miejsce w okolicach Mango Hill, na północ od Brisbane.

Wszystko w okolicach Capestone jest zaprojektowane w taki sposób, aby czerpać jak najwięcej z pobliskich jezior. Jedno z jezior zostało niedawno otoczone mnóstwem designerskich domów, które tworzą niesamowitą całość i idealne miejsce do zamieszkania. Celem było stworzenie stylowego, przestrzennego i spokojnego osiedla, które w niedalekiej okolicy ma wszystko czego potrzebuje nowoczesna rodzina. Nowa siłownia plenerowa (fitness), umiejscowiona w środku osiedla, została zbudowana, aby zachęcać mieszkańców i gości w każdym wieku do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. 

Siłownia plenerowa (fitness) w Capestone jest oparta o System Cross KOMPAN, który w 2017 wygrał w swojej kategorii w „Good Design Australia”. Obiekt ten został pokazany w kanale „10” w programie o designie, aby zademonstrować zwycięski pomysł i jego zalety. 

Zobacz to miejsce w poniższym filmiku

Zbliża do siebie nowopowstałą społeczność

Bycie zdrowym i w dobrej formie fizycznej w Capestone jest teraz niezmiernie proste. Pomijając nawet z dywersyfikowaną przestrzeń i ścieżki, innowacyjny park fitness zapewnia idealne miejsce do bycia aktywnym. 

W parku można znaleźć tuzin stacji zaprojektowanych do ćwiczeń, między innymi girie, taśmy podwieszane, drążki do podciągania, poręcze do ćwiczeń, ławeczki do ćwiczeń, rowery stacjonarne i jump boxes. Dodatkowo wszystkie urządzenia są wsparte przez łatwą w obsłudze aplikację mobilną, która zapewnia instrukcje, programy treningowe, wyzwania, filmiki i porady żywieniowe.

Fizyczna

Emocjonalna

Zobacz naszą aplikacje

Zobacz ten filmik, aby przekonać się jak wygląda nasz obiekt i jak nasze produkty pasują do otoczenia. W trakcie filmiku zobaczysz funkcjonalność sprzętu i to w jaki sposób może on zostać wykorzystany do treningu. 

Najlepszy sprzęt plenerowy jaki widziałem i do tego jest zaprojektowany tak, aby spełniać potrzeby różnego poziomu zaawansowania. 

Dr. Tim Robards

Chiropraktyk B.Sc(Ex.Sc) B.Med.Sc, M.Chiro

The Robards Method

Capestone, Mango Hill

Queensland, Brisbane 4509, Australia