Deweloperzy i przestrzeń zewnętrzna

Przyciągnij i zatrzymaj mieszkańców dzięki atrakcyjnym przestrzeniom zewnętrznym, które budują społe

Przyciągnij i zatrzymaj mieszkańców dzięki atrakcyjnym przestrzeniom zewnętrznym, które budują społeczność.

Stworzenie idealnego środowiska do życia jest niezbędne do przekształcenia budynku w dom, a mieszkania w społeczność. Jest to społeczna zagadka, którą zajmujemy się od pół wieku, właściwie to od pierwszego dnia, gdyż KOMPAN narodził się z projektu mieszkaniowego.

Dziś zrozumienie roli i wartości przestrzeni rekreacyjnych we wszystkich przestrzeniach mieszkalnych jest podstawą tego, co możemy zrobić. Społeczności to losowy zbiór ludzi określonych przez cechy demograficzne: zawód, wiek i kulturę, ale niezależnie od tego, skąd pochodzą czy czym się zajmują, to właśnie w tym, jak się czują wychodząc i wracając do domu, tkwi poczucie celu i wspólnej dumy. Jest to uczucie, w które warto zainwestować.

Przestrzeń rekreacyjna to społeczna turbosprężarka

Przestrzeń rekreacyjna sprzyja poczuciu własności obywatelskiej. To właśnie ona zmienia nazwę geograficzną w jednostkę, czyniąc z niej pożądane miejsce do życia, a dzięki rosnącemu szacunkowi i trosce, zmniejsza wandalizm, koszty napraw i cichą, kosztowną rotację mieszkańców. Uzyskanie tego od samego początku stanowi ogromny wkład w przedłużenie stylu życia i żywotności dużej inwestycji.

Odnów, aby jak najlepiej wykorzystać swoją przestrzeń

RefurbishHousing-600.jpgNawet najlepsze obiekty rekreacyjne zostaną poddane testowi przez czas. Zużycie jest komplementem dla każdego projektu, ale przychodzi moment, kiedy trzeba podjąć decyzję. Tak jak 75 lat później w Stuytown na nowojorskim Manhattanie. Odpowiedzią była renowacja, ale cel stanowiło odmłodzenie. Mieszkańcy wzięli swoje zużyte „asfaltowe pudełko” placu zabaw i poprosili KOMPAN o przekształcenie go w wielofunkcyjną strefę fitness, aby stworzyć społeczność. Rozwiązanie Stuytown, dostosowane do pełnego wykorzystania przestrzeni, jest wyjątkowe. Jednak opcje KOMPAN są zarówno wszechstronne, jak i elastyczne, od szablonów po konkretne żądania, które są zarówno tradycyjne jak i kreatywne. Dyrektor generalny StuyTown, Rick Hayduk, wyjaśnia, dlaczego wszyscy są teraz zachwyceni z ich całkowicie przemienionym wielofunkcyjnym obszarem fitness. Obejrzyj filmik.

HousingSkyWalk-800.jpgNowoczesne osiedla

KOMPAN, jako firma, rozpoczął działalność „przypadkowo” po obserwacji osiedla mieszkaniowego. Ogromne bloki mieszkalne lat siedemdziesiątych były pozbawione indywidualności, betonowe i bezduszne. Został zlecony projekt artystyczny, aby przełamać anonimowość, ale dzieci przyjęły sztukę jako elementy do zabawy i szybko pojawiło się coś więcej niż tylko tożsamość - powstał punkt centralny i miejsce spotkań. Artysta dostrzegł okazję, która zaspokoiła potrzebę. I tak nagle pojawił się KOMPAN. Dziś sztuka i zabawa są zjednoczone, a plac zabaw nie jest już dodatkiem, lecz integralną częścią mieszanki. Wkład w budowanie społeczności jest w naszym DNA, a współpraca z architektami i programistami w celu osiągnięcia zdrowych, zrównoważonych społeczeństw jest jednym z naszych najcenniejszych celów.

HousingPartner-400.jpgCo znaczy dla nas współpraca

W KOMPAN skupiamy się na wielu aspektach rekreacyjnej przestrzeni na świeżym powietrzu, od zabawy po fitness oraz od odpoczynku po spotkania towarzyskie. Współpracujemy, aby zrozumieć Twoją wizję oraz dokładnie zidentyfikować potrzeby i wymagania mieszkańców. Przez cały czas słuchamy i interpretujemy Twoje potrzeby i przemyślenia w zakresie projektowania, instalacji, zarządzania bezpieczeństwem, a później konserwacji. Żadne dwie sytuacje nie są identyczne, więc biorąc pod uwagę określone cechy demograficzne i położenie geograficzne jako podstawowe punkty wyjścia, przedstawiamy unikalne rozwiązanie.

Projekt wykonany przez KOMPAN, zawsze jest Twoim placem zabaw czy Twoją siłownią plenerową stworzoną i zainstalowaną bez kompromisów. Wysoka trwałość i niskie koszty utrzymania są zapewnione i poparte wyjątkową gwarancją. W KOMPAN nasza współpraca to długotrwałe zobowiązanie.

Udogodnienia rekreacyjne są absolutnie niezbędne dla dobrego samopoczucia mieszkańców. Mieszkańcy przyjeżdżają tu ze względu na oferowane możliwości rekreacyjne.

Rick Hayduk

CEO, StuyTown Property Services