Deweloperzy

W trakcie planowania atrakcyjnych miejsc rekreacji dla osiedli, kluczowym jest, aby rozwiązanie było dostosowane do potrzeb dewelopera i użytkowników. Dobrze zaprojektowane miejsce rekreacji, które pobudza dzieci i dorosłych do aktywności fizycznej, jest wartością dodaną dla obecnych lokatorów jak również przyciąga nowych.

Blisko współpracujemy z naszymi partnerami, aby zidentyfikować potrzeby i wymagania mieszkańców w dialogu z Tobą naszym partnerem. Najmłodsze dzieci potrzebują aktywności takich, które mogą wykonywać same, ale również takich w którym pomogą im rodzice, a wszystko to w miejscu gdzie mogą poznać nowych przyjaciół. Nastolatkowie i dorośli potrzebują miejsc spotkań i integracji. Widzimy również rosnącą potrzebę zwiększenia aktywności fizycznej wśród nastolatków i dorosłych np. poprzez siłownie i fitness plenerowy. Wynikiem tego są kompletne i unikalne, dopasowane rozwiązania, które oferują najlepszą możliwą wartość dla konkretnego miejsca i konkretnej grupy osób. 

Kiedy KOMPAN gwarantuje rozwiązania dla przestrzeni mieszkaniowych, bierze zawsze pod uwage różne elementy:

  • Mieszkańców, którzy będą korzystali z tego miejsca
  • Musi to być miejsce spotkań dla ludzi ze wszystkich generacji
  • Umiejętności i odczucia jakie zabawa i sport ma promować w danym miejscu
  • Jak miejsce musi być zaprojektowane I podzielone, aby wspierać każdą grupę wiekową i różne typy ćwiczeń.
  • Dać dorosłym motywację do bycia aktywnym fizycznie i społecznie.

Każdy potrzebuje przestrzeni publicznych. KOMPAN skupia się na wszystkich aspektach zabawy i ruchu, od projektowanie przez instalacje, bezpieczeństwo aż do konserwacji. 

Nie stosujemy kompromisów w kwestii wysokich standardów, zapewniając niskie nakłady na konserwacje i długą wytrzymałość, dając Ci pewność, że możesz na nas polegać. To połączenie, razem z naszą niesamowitą gwarancją, zapewnia długotrwałość Twojej inwestycji. Związku z szerokim asortymentem KOMPAN każde miejsce jest wyjątkowe i dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb.