Frame Nets

Trójwymiarowy świat zabawy

COROCORD Frame Nets – nowa linia produktów innowacyjnej linowej zabawy. Linia ta bazuje na najnowszej technologii, aby dać możliwość różnorodnego konfigurowania przy użyciu membran, motywów i kolorów. Seria ta oferuje 5 różnych designów, które wszystkie rozwijają się z podstawowej struktury do zaawansowanego urządzenia zabawowego premium z membranami, dodatkami i motywami. 

Frame Nets otwierają nowe środowisko trójwymiarowej linowej zabawy, gdzie dzieci mogą poruszać się swobodnie i bawić w każdym kierunku. Poruszania się po sieciach Frame Nets zachęca dzieci do logicznego myślenia, a przeskakiwanie z jednej liny na drugą trenuje dziecięcą koordynację i siłę ciała.

Przedstawione

Obraz po prawej stronie: Smoczy Dragite z motywem i dodatkami. Wybrano zielony kolor 

Obraz poniżej: Circite Flowite i Medite z dodatkami.

      circite_flowite.jpg                     Medite_add_on.png

Zabawa dla wszystkich

Aktywności na podstawowej wysokości i miejsce wejścia zachęcają dzieci z różnych grup wiekowych i różnych grup umiejętności. Młodsze dzieci mają miejsce na spokojniejszą zabawę w dolnych częściach i interakcję ze starszymi dziećmi, które się wspinają ponad nimi. 

Dzieci z niepełnosprawnościami także mogą uczestniczyć w zabawie podjeżdżając swoim wózkiem do konstrukcji i biorąc udział we wszystkich aktywnościach na podstawowym poziomie. Circite Flowite (wizualizacja powyżej) oferuje wiele ruchomych elementów, hamak, super trójkąt i kwiaty-dźwięku.

Transparenty design pozwala dzieciom na zabawę na podstawowym poziomie i poczucie bycia częścią zabawy na całej konstrukcji. Mogę one widzieć przyjaciół i wchodził w interakcje przez cały czas. 

Wybierz Twojego Smoka

Odkryj możliwości designu i wartość zabawy struktury Dragite. Podobna struktura jest częścią innych podstawowych struktur.

Dragite_webgraphic_1600x500.png

1.Podstawa struktury Dragite. Smok nadal śpi. Czy odważysz się go obudzić? 2. Dragite z domową membraną. Smok powoli się budzi. Membrany w sercu smoka dają większą zabawę w środku. Membrany są małymi gniazdami, które pobudzają socjalną zabawę. 3. Dragite z membraną ścieżką. Ścieżki stymulują fizyczną zabawę. 4. Dragite z dodatkami. Dodaj ogon i zwiększ przestrzeń zabawy na zewnątrz konstrukcji. Dodatki zwiększają przestrzeń zabawy co pozwala większej ilości dzieci na zabawę. 5. Dragite z motywem. Smok się obudził i rozciąga swoje skrzydła. Dopasuj go do swoich potrzeb i bierz kolor smoka. 

 

 

Dostępne w 5 całkowicie transparentnych podstawowych strukturach 

Frame Nets są dostępne w 5 całkowicie transparentnych podstawowych strukturach od 3 do 6,4 m wysokości.  Dodaj membrany, dodatki i motyw, aby zwiększyć radość i przestrzeń zabawy oraz nie zapomnij wybrać koloru!

Scaling_Frame_Nets_w_dimensions.jpg  

Napakowane zabawą w każdym miejscu

Nieważne czy jest to szkolne podwórko, park czy przedszkole – COROCORD Frame Nets są magnesem zabawy. Niecodzienny wygląd wzbudza zainteresowanie dzieci, chęć eksploracji struktury i użycia ciała oraz wyobraźni do niesamowitej zabawy. Otwarty linowy design pobudza dziecięcą wyobraźnię i pomysłowość i to w jaki sposób nawigować przez, nad, pod i naokoło struktury.  

Struktury Frame Net są łatwe w użyciu w każdym środowisku, nawet wtedy, kiedy dostępna jest mała przestrzeń. Struktura Frame Net zajmuje bardzo mało miejsca i zabiera dzieci w świat trójwymiarowej linowej zabawy.

Corocord_Netrammer_Preschool-Favourites_Cubite.jpg

Corocord_Netrammer_KingdomAndKastle_Dragite.jpg

Corocord_Netrammer_Schoolyard-Magnet_Maxite-with-Theme.jpg

Kolory motywów

COROCORD Frame Nets dostępne są w 5 galaktycznych motywach kolorów. Motywy bazują na jasnych kolorach, które przyciągają dzieci w każdym wieku. Inne kolory dostepne na żądanie.

Frame nets colour options webgraphic_1600x800_no text.png

Related News

POTRZEBUJESZ PORADY? 

Mamy prawie 50 lat doświadczenia i będziemy Ciebie wspierać przez cały czas trwania projektu.

1 Left Section
2 Right section