Park sportowy Freilassing

Największy park sportowy w Europie

Zdrowie to jedno z najważniejszych rzeczy w życiu i jedna z głównych zasad Maxa Airchera i nowy sposób promocji zdrowego stylu życia przyszedł na świat razem z jego nowym parkiem sportowym. 

Głównym celem parku było stworzenie miejsca, które będzie odpowiadało możliwościami i elastycznością siłowni. Design nowego parku fitness zrealizował ten cel i dzisiaj wszyscy członkowie mają możliwość ćwiczenia na świeżym powietrzu wiosną i latem, kiedy jest ładna pogoda. 

Zobacz jak wygląda park w wideo poniżej i jak dyrektor parku widzi nowe możliwości stworzone dzięki tej placówce. 

Numer 1 w Sporcie

Park Sportowy Freilassing to lider komercyjnych ośrodków sport i fitness w regionie. Ich celem jest rozpowszechnienie zdrowia i dobrego samopoczucia. Odwiedź ich stronę, aby dowiedzieć się więcej –  LINK.

Zobacz wideo z wielkiego otwarcia parku fitness poniżej.

Sportowa radość w czterech strefach

Park Fitness jest podzielony na cztery strefy. Każda ze stref daje inne możliwości i jest skierowana do różnych grup użytkowników – młodszych i starszych. Można tam znaleźć miejsce do Street Workout’u dla najbardziej zaawansowanych użytkowników, którzy uprawiają kalistenike. W parku znajdziemy również strefę Treningu Cross i strefę Treningu Bootcamp, które są idealne dla początkujących, seniorów i osób niepełnosprawnych. Czwarta strefa to strefa otwarta dla jogi na świeżym powietrzu czy lekcji tańca. 

Podsumowując park zajmuje przestrzeń podobną do boiska piłkarskiego, ale jego pojemność jest znacznie większa. Ponad 150 osób może ćwiczyć w tym samym momencie. 

Fizyczna

Freilassing-concept.jpg

Od projektu ->

Freilassing-construction.jpg

-> przez budowę ->

Freilassing-realisation.jpg

-> do w pełni funkcjonalnej siłowni.

Mogę to tylko zarekomendować wszystkim. To nie jest tylko trend. Park uzależnia

Michael Gillitz

Dyrektor Parku Sportowego

Park Sportowy Freilassing

Park Sportowy Freilassing

Bawaria, Freilassing 83395, Niemcy