GALAXY™ - magnes świetnej zabawy

GALAXY™ sposób na aktywnych nastolatków! 

Sygnały wysyłane przez urządzenia GALAXY™ są tak atrakcyjne i nietradycyjne, że pobudzają ciekawość i chęć zabawy nawet u najbardziej nieaktywnych nastolatków. Gdy po raz pierwszy dzieci spoglądają na strukturę GALAXY™ nie są do końca przekonane jak jej używać – muszą najpierw znaleźć drogę i krok po kroku badać urządzenie. W trakcie tej przygody czeka na nich mała niespodzianka w momencie, gdy niektóre z elementów zaczną się poruszać. 

GALAXY™ oferuje zaawansowaną wspinaczkę wertykalną i horyzontalną, aktywności z dynamicznymi obrotami sprawią zawrót głowy, ale również zapewnią trening siły i balansu a dodatkowo są najlepszym miejscem spotkań i społecznych interakcji z przyjaciółmi.

Doskonałe miejsce dla wszystkich

Struktury GALAXY™ to miejsca dla dzieci w każdym wieku i o każdych umiejętnościach. Tworzą one miejsca łatwo dostępne z mnóstwem aktywności na najniższym poziomie. 

Otwarty i transparentny design pozwala dzieciom, które używają wózków inwalidzkich czy balkoników na dostęp do struktury i na przechodzenie pod i przez urządzenie. Przez to mogą one wchodzić w interakcję z dziećmi, które wspinają się po urządzeniu. 

GXY_inclusive_dianalund_carer.jpg

Kolory i motywy pasujące do każdego środowiska

Galaxy_Relaunch_-Urban-Jungle_TERRA_web.jpg

Galaxy_Relaunch_-Seven-Seas_NEPTUNE_web.jpg

GALAXY™ Świat KolorówGXY colour options webgraphic_1374x800_no text.jpg

Produkty użyte na tym placu zabaw

POTRZEBUJESZ PORADY? 

Mamy prawie 50 lat doświadczenia i będziemy Ciebie wspierać przez cały czas trwania projektu.

1 Left Section
2 Right section