GiantDomePL.png

ZABAWA NA KAŻDYM KROKU

Bezpośrednią reakcją dzieci na widok Gigantycznej kopuły jest ciekawość i działanie: wspinamy się! Na szczycie nagrodą jest poczucie spełnienia i widok na całą okolicę.

Dzięki wielu możliwościom zabawy i miejscu dla ponad 150 dzieci jednocześnie, kopuła stanowi plac zabaw w jednej konstrukcji.

WowDesign.png

ZAPROJEKTOWANA,
BY ZADZIWIAĆ

Wyjątkowa mieszanka kolorów i różnych elementów tworzy miejsce rozpalające wyobraźnię dzieci.

SocialPlay.png

STYMULATOR INTERAKCJI
SPOŁECZNYCH

Punkty spotkań zachęcają do socjalizowania się i służą jako miejsca odpoczynku między wieloma wyzwaniami fizycznymi.

Sunshade.png

ŻAGLE PRZECIWSŁONECZNE
JAKO DODATEK

Blokuje do 88% promieniowania słonecznego. Żagiel sprawia, że czujesz się jak w balonie napełnionym gorącym powietrzem wysoko na niebie.

WYZWANIA NA WIELU POZIOMACH

Kopuła przeznaczona jest dla wielu użytkowników dzięki różnorodnym możliwościom zabawy na poziomie podłoża. Można również pokołysać się i zintegrować się z innymi, siedząc na hamakach czy linach kokosowych. Innowacyjne, delikatnie kołyszące się siedziska i tunele są świetnymi miejscami spotkań. Grzechotki wydają intrygujące dźwięki. Świat pełen zabawy, pobudzający zmysł dotyku i zapewniający rozwój fizyczny dostępny również dla osób na wózkach inwalidzkich i spacerowiczów.

Chwyty wspinaczkowe, liany, drabiny, membrany i słupki do wspinaczki umożliwiają dostanie się do labiryntu lin, gdzie trzeba skakać, nurkować i wspinać się, aby móc przejść dalej. Dostanie się na dół może odbyć się szybko i płynnie za pomocą rury strażackiej. Można zjechać wolniej po membranach lub zawirować na zakręconej rurze.

Sześć dostepnych kolorów

GiantDomeColourThemes.png

Produkty użyte na tym placu zabaw

POTRZEBUJESZ PORADY? 

Mamy prawie 50 lat doświadczenia i będziemy Ciebie wspierać przez cały czas trwania projektu.

1 Left Section
2 Right section