GiantDomePL.png

ZABAWA NA KAŻDYM KROKU

Bezpośrednią reakcją dzieci na widok Gigantycznej kopuły jest ciekawość i działanie: wspinamy się! Na szczycie nagrodą jest poczucie spełnienia i widok na całą okolicę.

Dzięki wielu możliwościom zabawy i miejscu dla ponad 150 dzieci jednocześnie, kopuła stanowi plac zabaw w jednej konstrukcji.

WowDesign.png

ZAPROJEKTOWANA,
BY ZADZIWIAĆ

Wyjątkowa mieszanka kolorów i różnych elementów tworzy miejsce rozpalające wyobraźnię dzieci.

SocialPlay.png

STYMULATOR INTERAKCJI
SPOŁECZNYCH

Punkty spotkań zachęcają do socjalizowania się i służą jako miejsca odpoczynku między wieloma wyzwaniami fizycznymi.

Sunshade.png

ŻAGLE PRZECIWSŁONECZNE
JAKO DODATEK

Blokuje do 88% promieniowania słonecznego. Żagiel sprawia, że czujesz się jak w balonie napełnionym gorącym powietrzem wysoko na niebie.

WYZWANIA NA WIELU POZIOMACH

Kopuła przeznaczona jest dla wielu użytkowników dzięki różnorodnym możliwościom zabawy na poziomie podłoża. Można również pokołysać się i zintegrować się z innymi, siedząc na hamakach czy linach kokosowych. Innowacyjne, delikatnie kołyszące się siedziska i tunele są świetnymi miejscami spotkań. Grzechotki wydają intrygujące dźwięki. Świat pełen zabawy, pobudzający zmysł dotyku i zapewniający rozwój fizyczny dostępny również dla osób na wózkach inwalidzkich i spacerowiczów.

Chwyty wspinaczkowe, liany, drabiny, membrany i słupki do wspinaczki umożliwiają dostanie się do labiryntu lin, gdzie trzeba skakać, nurkować i wspinać się, aby móc przejść dalej. Dostanie się na dół może odbyć się szybko i płynnie za pomocą rury strażackiej. Można zjechać wolniej po membranach lub zawirować na zakręconej rurze.

Sześć dostepnych kolorów

GiantDomeColourThemes.png

POTRZEBUJESZ PORADY? 

Mamy prawie 50 lat doświadczenia i będziemy Ciebie wspierać przez cały czas trwania projektu.

1 Left Section
2 Right section