Hotel Shangri-La, Singapur

Sposób luksusowego hotelu na przyciągnięcie rodzin z dziećmi. 

To może, lecz nie musi być plac zabaw KOMPAN, który jest najbliżej Równika, ale na pewno jest to plac zabaw KOMPAN, który znajduje się w jednym najbardziej zaludnionych miejsc na ziemi. Zbudowany na terenie luksusowego Hotelu Shangri-La w Singapurze otoczony bujną zielenią, statek piracki to magnes dla podróżujących dzieci i rodzin. 

Statek piracki umożliwia dzieciom na zabawę i spalanie energii na świeżym powietrzu, gdzie możliwości zabawy na świeżym powietrzu są ograniczone. Rodzice mogą się zrelaksować i korzystać ze swojego pobytu w Hotelu Shangri-La, gdy ich dzieci bawią się bezpiecznie i są pod opieką. W Danii i w Czechach, gdzie statek został zaprojektowany i zbudowany gęstość zaludnienia to 134 osoby na kilometr kwadratowy – w Singapurze to 7804 osoby, więc każde miejsce zabawy na świeżym powietrzu jest bardzo cenne. 

Gotowy na podbój Mórz i Oceanów?

Statek piracki z drewna Robinia jak inne nasze statki i zamki jest zbudowany z modułów, które pozwalają na różne możliwości designu i wielkości. To nie jest tylko i wyłącznie statek, na którym się odpływa, można go zaadaptować na wiele innych sposobów.

Dołóż zjeżdżalnie lub ściankę wspinaczkową, aby zaraz po wspinaczce pełnej emocji wrócić na sam dół konstrukcji i zacząć od nowa. 

Fizyczna

Emocjonalna

Poznawcza

Kreatywna

Shangri-la_slide.jpg

Shangri-la_close.jpg

To jest jak prawdziwy statek piracki - Daję 5 na 5 punktów.

Charlotte

Szczęśliwe dziecko

Hotel Shangri-La

Central Area, Singapur 258350, Singapur