Innowacyjne Produkty - klucz do dłuższej zabawy

Nowe badania przeprowadzone przez Instytut Zabawy KOMPAN wskazują na to, że innowacyjne produkty prowadzą do częstszej i dłuższej zabawy. 

Place zabaw zostały zidentyfikowane jako miejsce w parku, w którym dzieci zużywają najwięcej energii, dlatego Instytut Zabawy KOMPAN postanowił przeprowadzić badania na temat aktywności dzieci i rodziców na nowo zaaranżowanym placu zabaw Flag Pole Hill w Dallas, USA. W trakcie badań przebadano 177 dorosłych i 50 dzieci.

„Plac zabaw na świeżym powietrzu to świetna informacja dla zdrowia mojego dziecka!” to wypowiedź jednego z rodziców. Badania przeprowadzone przez Instytut Zabawy KOMPAN wskazują na fakt, iż 98% rodziców myśli, że place zabaw są bardzo ważne. Rodzice zauważają pozytywny wpływ placów zabaw na zdrowie dzieci i fakt, że pozwalają one dzieciom przebywać na świeżym powietrzu. Nowy plac zabaw w parku Flag Pole Hill wywołuje efekt WOW wśród dzieci i rodziców, plac zabaw zwiększył liczbę odwiedzających o 77%.

73% rodziców stwierdziło, że głównym powodem odwiedzenia parku były wyjątkowe produkty. Rodzice wiążą więc atrakcyjność placu zabaw z niepowtarzalnymi produktami, które są odpowiednie dla różnych grup wiekowych. Szeroka gama produktów zapewnia, że plac zabaw będzie świetnym i atrakcyjnym miejscem dla dzieci w różnym wieku i o różnych umiejętnościach. 

Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat tych badań i przeczytaj 5 sposobów na atrakcyjny plac zabaw według Instytutu Zabawy KOMPAN, który zachęci dzieci do zabawy przez więcej niż 60 minut.

POTRZEBUJESZ PORADY? 

Mamy prawie 50 lat doświadczenia i będziemy Ciebie wspierać przez cały czas trwania projektu.

1 Left Section
2 Right section