Instytut Sport & Fitness KOMPAN

Dedykowana jednostka naukowa, która wspiera dział innowacji i zapewnia rozwój systemów treningowych, które działają.

Instytut Sport & Fitness KOMPAN jest nowopowstałą jednostką, która zbiera informacje od ekspertów treningowych, bada doświadczenia użytkowników i ich potrzeby, a wszystko to po to, aby rozwijać produkty i systemy treningowe dla wszystkich. 

KOMPAN jako globalny lider w dziedzinie placów zabaw, zaobserwował rosnące światowe zapotrzebowanie na siłownie plenerowe i wspólne ćwiczenia. Dzisiejsze życie rzuca wyzwanie społeczeństwu przez wzrastającą urbanizację, siedzący tryb życia i starzejące się społeczeństwo. Świat cierpi z powodu nieaktywnego stylu życia, otyłości i wielu innych problemów zdrowotnych, które są bezpośrednio z tym związane. Dodatkowo do braku aktywności fizycznej, samotność jest identyfikowana jako jeden z największych problemów zdrowotnych dzisiejszego świata.  

Aby efektywnie walczyć z tymi wyzwaniami, KOMPAN stworzył nową jednostkę Instytut Sport & Fitness KOMPAN, jest to dodatkowa jednostka do Instytutu Zabawy KOMPAN. Zawsze chętni, aby tworzyć i dzielić się wiedzą. Instytut Sport & Fitness KOMPAN jest platformą, która generuje i kolekcjonuje wiedze dotyczącą aktywności fizycznej i fitness. Instytut Sport & Fitness KOMPAN jest fundamentem badań, rozwoju produktów, rozwoju programów treningowych, wsparcia elektronicznego i transferu zgromadzonej wiedzy. 

FItness-wheel_UK_master-Large.png

Dowiedz się więcej o Instytucie Sport & Fitness KOMPAN kliknij tutaj.