Zrealizujmy Twoje plany

Architekci są kluczowi dla KOMPAN i dla naszych klientów. Razem z architektami, tworzymy przestrzenie dla ludzi w każdym wieku i o każdych umiejętnościach, gdzie mogą oni się bawić i ćwiczyć. Każda przestrzeń przechodzi przez proces planowania funkcjonalności i estetyki jak również specjalnych funkcji, które mają zostać dodane do danego otoczenia. Naszym celem jest zapewnienie, że oczekiwania architektów i użytkowników zostaną spełnione.

Aby pomóc stworzyć optymalne rozwiązanie dla danych wymogów, KOMPAN oferuje wsparcie zespołu ekspertów zabawy i ruchu od konsultantów zabawy, projektantów, inżynierów do architektów krajobrazu. Dzięki temu współpraca z KOMPAN jest idealnie dostosowana do wymogów Twojego projektu. KOMPAN oferuje szeroką gamę rozwiązań projektowych dla różnorodnych użytkowników. KOMPAN proponuje rozwiązania dla różnorodnego ukształtowania terenu i różnorodnej zabawy. Mamy najbardziej rozbudowane portfolio w branży produktów gotowych do użytku indywidualnego i w połączeniu z innymi. Jeżeli potrzeba dane rozwiązanie może zostać zmodyfikowane lub możesz je zaprojektować od początku, aby stworzyć niepowtarzalne miejsce z naszym zespołem specjalnym, KOMPAN Design Studio.

W momencie, gdy szukasz inspiracji i właściwego produktu możesz przeszukać stronę KOMPAN i ściągnąć potrzebne dokumenty, co pozwala Tobie stworzyć unikalne rozwiązanie i przestrzeń do zabawy i aktywności. Przedstawione przykłady z całego świata pokazują niesamowite rozwiązania naszych klientów dla swoich klientów, które zostały stworzone razem z KOMPAN. Zainspiruj się i dowiedz się więcej na temat jak razem z naszym wykwalifikowanymi pracownikami wyzwolić potencjał Twoich wizji.

KOMPAN Design Studio

Sprawiamy, że wizja staje się rzeczywistością


Kompan design studio

Rozwiązania idealnie dopasowane do potrzeb

Studio Designu KOMPAN to specjalna jednostka w grupie KOMPAN, która skupia się na tworzeniu zupełnie nowych, innowacyjnych struktur zabawowych i rozwiązań dostosowanych do konkretnych wymagań naszych klientów. Ta specjalna jednostka to, designerzy, inżynierowie, architekci krajobraz i inni specjaliści branży, którzy są niezwykle oddani, aby stworzyć kreatywne i wartościowe rozwiązania dla zindywidualizowanych rozwiązań

Studio Designu KOMPAN korzysta z całej sieci specjalistów KOMPAN i współpracuje blisko z Instytutem Fitness KOMPAN, naszej jednostki badawczej zabawy i ruchu. Oznacza to, że Twoje rozwiązanie będzie nie tylko wyglądało niesamowicie, ale również być funkcjonalne dokładnie tak jak chciałeś, sprawiając, że Twoi klienci i przyszli użytkownicy będą dumni z danego miejsca. W trakcie wybierania właściwego rozwiązania dostosowanego do Twoich potrzeb, KOMPAN Design Studio współpracuje z naszymi zewnętrznymi partnerami między innymi z; architektami, architektami krajobrazu, inżynierami i innymi specjalistami.

Tworząc te wyjątkowe rozwiązania nasz zespół korzysta z całej sieci KOMPAN szukając najlepszych materiałów, które tworzą unikalne produkty idealnie pasujące do terenu i innych specyficznych uwarunkowań. Ze Studiem Designu KOMPAN może kontaktować się tylko z jednym partnerem od pomysłu do realizacji co pozwala nam zapewnić Tobie spójny i holistyczny projekt.

POBIERZ NASZE RYSUNKI 2D I 3D

W sekcji pobierania każdego produku możesz pobrać rysunki 2D i 3D, aby użyć ich w Twoim następnym projekcie.

Potrzebujesz czegoś więcej? 

Skontaktuj się z nami, aby otrzymać potrzebną informację. 

Materialer.png

Zasoby

W trakcie trwania projektu zapewniamy wszystko czego potrzebujesz.

raadgivning.png

Konsultacje

Wspieramy Ciebie przez cały okres trwania projektu.

ide.png

Od pomysłu do realizacji

Tworzymy unikalne projekty oparte na Twoich pomysłach.

viden.png

Wiedza

Dzielimy się z Tobą wieloletnim doświadczeniem i wiedzą.

Chcesz stworzyć wyjątkowy plac zabaw lub siłownie plenerową?

Pozwól nam Tobie pomóc!