Landesgartenschau Bayreuth, Niemcy

Bayreuth, miasto festiwali muzycznych i uniwersytetu, jest kulturalną metropolią. W 2016, Bawarski „State Garden Show” był organizowany pod hasłem „Music for the Eyes” i związku z tym wybudowany nowy prawie naturalny park. Krajobraz zielonych przestrzeni i budynków w stylu barokowym, zainspirował planujących nowy park na „State Garden Show”.

Współpracując ze Studiem Designu KOMPAN, architekci stworzyli unikalną sieć wspinaczkową, która przez formę i funkcje ustanawia nowy standard designu placów zabaw. Design ten zawiera trójwymiarową powierzchnie z sieci, która jest zawieszona na słupach. Ogromna przestrzeń z sieci zachęca dzieci do zabawy. Dzieci wymyślają nowe sposoby na pokonywanie struktur w sposób niepowtarzalny jednocześnie skacząc, huśtając się i ucząc jak utrzymać balans i wspinać się. Jest to zaproszenie dla rodzin, aby odkrywać i doświadczać specjalnego typu, nowoczesnego placu zabaw!

Jest to zaproszenie dla rodzin, aby odkrywać i doświadczać specjalnego typu nowoczesnego placu zabaw!

Krajobraz zielonych przestrzeni i budynków w stylu barokowym, zainspirował planujących nowy park na „State Garden Show”.

Fizyczna

Emocjonalna

 

„Od teraz mamy kolejny niesamowity plac zabaw!”

Brigitte Merk-Erbe Burmistrz miasta Bayreuth

Landesgartenschau Bayreuth, Niemcy

Bayreuth, Bayreuth 34236, Niemcy