Rekreacja: Hotele, Kempingi, Ogrody Zoologiczne, Parki Rozrywki i Restauracje

Leisure-section.jpg

 

Nasi klienci z przemysłu rekreacyjnego pragną przyciągnąć swoich klientów do odwiedzenia ich miejsc docelowych i zapewnić im przyjemne spędzenie czasu. Zachwycający plac zabaw z dużą ilością możliwości do zabawy może być tego istotną częścią. Dopasowujemy rozwiązania dla segmentów rekreacyjnych, aby miały wysoki współczynnik reakcji wow. A wynikiem tego jest plac zabaw, który zachęca dzieci i dorosłych do wizyty. Plac zabaw sprawiający, że użytkownicy chcą na nim pozostać przez długi czas i oferujący szeroki wachlarz możliwości zabawy jest wspaniałym sposobem na sprawienie, aby klienci spędzali przyjemnie czas i ponownie wracali do miejsc docelowych.

Chętnie podzielimy się z Tobą, jak zaprojektować plac zabaw dla hoteli, kempingów, miejskich ogrodów zoologicznych, parków safari, parków rozrywki, parków zamkowych, parków wakacyjnych, restauracji itp.

Oto kilka przykładów naszych klientów, którzy osiągnęli swoje cele.

 

Co nasi klienci z przemysłu rekreacyjnego mają do powiedzenia: 

Park Rozrywki

W Futuroscope każda strefa musi być atrakcyjna! Gdy strefa jest atrakcyjna, goście zostają dłużej i spędzają więcej czasu w restauracjach i sklepach. Dlatego w każdej strefie umieszczono plac zabaw. Wszystkie place zabaw zostały zaprojektowane tematyczne i w ścisłej współpracy pomiędzy KOMPAN, a działem artystycznym Futuroscope tak, aby korespondowały z tematyką poszczególnych stref w parku.

 

Hotel

Ten piracki statek, położony na terenie luksusowego hotelu Shangri-La w Singapurze i otoczony bujną zielenią, jest magnesem dla podróżujących tam dzieci i rodzin. W tym hotelu rodzice mogą odpocząć i cieszyć się pobytem w Shangri-La, podczas gdy ich dzieci bawią się w bezpiecznym, strzeżonym miejscu.

 

Kemping

Pole namiotowe w Assens nie przyciągało wcześniej rodzin z dziećmi, ale już po roku posiadania placu zabaw z motywem kosmosu, kemping jest wypełniony roześmianymi dziećmi przez cały sezon! Na pięciu kempingach CampOne w Danii, place zabaw KOMPAN są jedną z ich cech charakterystycznych, a każdy z nich ma swój własny motyw przewodni.

 

Park Safari

Ilekroć zoo przeprowadza badania satysfakcji gości, place zabaw są zawsze wyróżniane. Odwiedzający zwykle spędzają w zoo około sześciu godzin, a tylko około jedną trzecią czasu spędzają przyglądając się zwierzętom, resztę czasu spędzają na zajęciach rekreacyjnych, takich jak place zabaw.

 

Restauracja na plaży

Popularna restauracja na plaży Sansibar na niemieckiej wyspie Sylt jest znana ze swojej ekskluzywności, jakości jedzenia i atmosfery. Ale jest jeszcze jedna atrakcja szczególnie ekscytująca dla rodzin - ogromny plac zabaw robinia. Podczas gdy rodzice cieszą się pięknym krajobrazem przy lampce wina, najmłodsi przeżywają niesamowite przygody podczas zabawy.

Miejski Ogród Zoologiczny

Nowy ekologiczny plac zabaw Robinia jest tak popularny, że godziny otwarcia zostały wydłużone, a przychody w postaci rocznych karnetów i biletów wstępu dramatycznie wzrosły. Pozytywne jest to, że rodzice mogą zrelaksować się przy kawie, mając zawsze w zasięgu wzroku ich szczęśliwe dzieci.

Kemping

Kemping Kinsarvik w pobliżu Bergen w Norwegii to popularne miejsce na wakacje. Ponieważ 70% gości to rodziny, właściciele postanowili zadbać o dzieci. Zbudowali więc plac zabaw z wieloma różnymi rodzajami zabaw, a dzieci nie mają wątpliwości - wakacje na kempingu są pełne wrażeń, ponieważ korzystają z licznych i ekscytujących funkcji do zabawy.

Park Zamkowy

Przez lata Hrabia Egeskov inwestował w urządzenia zabawowe, aby teren zamkowy zachęcał rodziny z dziećmi. Stworzył on popularny Las Zabaw. Ogromny, zielony park z szeroką gamą urządzeń KOMPAN. Park to zabawa, ale i wyzwania dla dzieci w każdym wieku, nawet rodzice mogą dobrze się zmęczyć wchodząc na najwyższy w Danii COROCORD Spacenet.