Montaż komercyjnych placów zabaw i urządzeń fitness


Pozwól, aby montaż wykonali za Ciebie profesjonaliści

Instalując plac zabaw lub miejsce do ćwiczeń, nie można iść na kompromisy, gdy chodzi o przyszłe bezpieczeństwo użytkowników. Niezależnie od tego, czy chcesz zbudować duży, czy mały obiekt, KOMPAN buduje i montuje urządzenia rekreacyjne i fitness od ponad 50 lat, więc pozwól nam zająć się również Twoim następnym projektem!

Nasz serwis instalacyjny dokładnie zapozna Cię z przepisami i zasadami bezpieczeństwa, a także z niezbędnymi środkami ostrożności potrzebnymi do zainstalowania bezpiecznego placu zabaw lub siłowni, które będą służyć przez wiele lat!

Jakie są pułapki związane z montażem dużego placu zabaw?

Instalacja dużego placu zabaw o znacznej powierzchni wymaga czasu i zespołu wykwalifikowanych instalatorów. Dlatego priorytetem jest dla nas profesjonalny zespół, który ma doświadczenie w montażu urządzeń zabawowych KOMPAN.

W Tallinie chciano zbudować naprawdę spektakularny, wykonany na zamówienie zamek z drewna Robinii o wysokości 10 metrów. Zamek ten jest największym na świecie zamkiem KOMPAN Robinia, a do jego montażu potrzeba było aż 10 dźwigów, co wymagało profesjonalnej ekipy montażowej.

Czy łatwiej jest zainstalować mały plac zabaw? 

Można by pomyśleć, że instalacja mniejszego placu zabaw jest łatwa, a może nawet stanowi ciekawy projekt do samodzielnego wykonania, ale aby zapewnić użytkownikom bezpieczną zabawę, należy pamiętać o wielu czynnościach i środkach ostrożności.

Mniejszy plac zabaw może być doskonałym sposobem na optymalizację mniejszych przestrzeni, a jeśli wybierzesz nasze produkty podstawowe lub standardowe, czas montażu będzie znacznie krótszy. Jednocześnie plac zabaw będzie odpowiadał Twoim potrzebom i życzeniom.

Potrzebujesz inspiracji? Zobacz nasze rozwiązania dla placów zabaw!

 

Czy do instalacji sprzętu fitness potrzebne jest doświadczenie?

Bezpieczeństwo i trwałość są ważne przy projektowaniu i instalacji siłowni zewnętrznej. KOMPAN posiada najlepsze rozwiązania siłowni zewnętrznych oraz profesjonalny zespół montażowy, który dopilnuje, aby wszystko zostało prawidłowo złożone - zapewniając użytkownikom wartościowy trening.

Przystępując do projektowania i instalacji nowego placu zabaw lub miejsca fitness, należy wziąć pod uwagę wiele szczegółów, takich jak powierzchnia, budżet, użytkownicy, materiały, otoczenie, a także lokalne przepisy rządowe, certyfikaty i środki ostrożności.

KOMPAN może pomóc we wszystkich wyżej wymienionych obszarach i z przyjemnością zdejmie z Twoich barków ten ciężar i zajmie się instalacją placów zabaw.

 

Co należy wziąć pod uwagę 

  • Budżet: Ilość sprzętu i powierzchnia placu zabaw lub fitness zależą od Twojego budżetu. Gdy znamy Twój budżet, łatwiej jest nam znaleźć rozwiązanie idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.
  • Użytkownicy: Kto powinien korzystać z tego miejsca? Czy plac zabaw powinien być dostosowany do potrzeb wszystkich grup wiekowych, czy może uwzględniać projekty zabaw integracyjnych?
  • Otoczenie: Czy planujesz budowę kolejnego placu zabaw w parku? Drewniany plac zabaw doskonale wpisze się w jego estetykę. Chcesz podkreślić coś wyjątkowego w okolicy, rozwiązaniem może być niestandardowy projekt.
  • Materiał i powierzchnia: Czy wyposażenie powinno być wykonane z drewna Robina, stali, a może z naszych produktów GreenLine? I czy powierzchnia terenu ma być piaskiem, trawą, czy naszą nawierzchnią FLEXOTOP™ ECO.

 

 

 

 

Czy jesteś gotowy, aby zacząć?