Boiska Wielofunkcyjne (MUGA) w Parku

Parki to część miejskiej infrastruktury. To miejsce aktywności fizycznej dla rodzin czy grup mieszkańców, aby spotkać się, porozmawiać czy też zrelaksować. W trakcie projektowanie aktywnego miejsca rekreacji trzeba pamiętać o tym, że miejsce to będzie użytkowane w różnorodny sposób.

Jest ogromna różnica między otwartą przestrzenią do gry, a Boiskiem Wielofunkcyjnym. W przejrzystej, a jednak zamkniętej przestrzeni MUGA, piłki nie wylatują poza teren gry tak łatwo. Dzięki temu intensywność gry wzrasta, a ilość wymuszonych przerw spada. Dodatkowo nikt nie zakłóca spokoju innych użytkowników parku.

W video poniżej dowiesz się więcej na temat systemu KOMPAN MUGA, który pasuje do każdego parku czy środowiska naturalnego:

3 Porady dotyczące parków

1.Stwórz miejsce przeznaczone do uprawiania sportu w którym mieszkańcy będą wiedzieli, że mogą tam grać i nie będą przeszkadzać innym użytkownikom parku.

2.Wybierz wytrzymałe i niepotrzebujące konserwacji panele z kompozytu drewniano-plastikowego, który idealnie wtapia się w naturalne środowisko

3.Połącz miejsce spotkań z placem zabaw i zbliż lokalną społeczność do siebie.

Kliknij tutaj i dowiedz się więcej o pomyśle KOMPANwięcej o pomyśle KOMPAN

Fizyczna

Emocjonalna

Dowiedz się więcej o Boiskach Wielofunkcyjnych MUGA

Zostaw swój email lub numer telefonu,  a jeden z naszych konsultantów zabawy skontaktuje się z Tobą, aby porozmawiać o potencjalnym projekcie.