Nowy Orbitrek od KOMPAN

Klasyczne urządzenie do treningu cardio teraz dostępne na świeżym powietrzu

Popularny Orbitrek z siłowni teraz jest dostępny na świeżym powietrzu.

Z najlepszą ergonomią na rynku, Orbitrek KOMPAN daje możliwość intensywnego treningu oraz dodaje nową funkcję sprintu. W trakcie sprintu spalamy mnóstwo kalorii oraz wzmacniamy pośladki, dolne kończyny i mięśnie stabilizujące.

Orbitrek od KOMPAN pozwala na bezpieczny trening, który nie przeciąża stawów.

Orbitrek jest zaprojektowany tak, aby dać możliwość wymaganego treningu cardio, który utrzymuje poziom bicia serca powyżej wymaganych 65%. Inteligentna technologia automatycznie dostosowuje trening do użytkownika, co gwarantuje, że użytkownika otrzyma odpowiedni poziom oporu. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej na temat przeprowadzonych badań lub zobacz video poniżej.

 

Dostępny również z ekranem dotykowym

Optional-touchscreen.jpg

Wytrzymały kolorowy ekran o przekątnej 7" LCD ze szkłem wzmacniającym IK8 daje możliwość natychmiastowego podglądu prędkości, oporu, czasu, spalonych kalorii itd. Opór można również regulować na ekranie. 

Połączone wrażenia

Connected-experience.jpg

Użytkownicy przy użyciu Bluetooth mogą połączyć się aplikacją KOMPAN Cardio. W aplikacji możesz zobaczyć wiele przykładów ćwiczeń oraz motywacyjnych filmików, zapisywać wyniki i udostępniać je w mediach społecznościowych.

 

Tryb Sprint

Sprint-mode.jpg

Orbitrek dodaje nowy poziom intensywnego treningu – tryb sprint pozwala na trening, który spala mnóstwo kalorii. 

Nowy Orbitrek od KOMPAN

Zbudowany do użytku na świeżym powietrzu

Przez ostatnie 50 lat produkowania urządzeń do użytku na świeżym powietrzu, spotkaliśmy się z wieloma sposobami nieprawidłowego użytkowania. Dlatego upewniamy się, że nasze materiały są wytrzymałe. Zobacz video testu wytrzymałości poniżej.

Rama naszego orbitreka jest wykonana ze stali węglowej ocynkowanej ogniowo i malowanej proszkowo, co sprawia, że jest ona niezwykle wytrzymała i idealna do użytku na świeżym powietrzu. 

Ekran dotykowy wykonany jest ze szkła wzmocnionego IK8, to taki sam materiał, który zobaczysz w bankomatach. 

Obudowa jednostki oporu wykonana jest z najsilniejszego materiału dostępnego na rynku Kopolimeru Lexanu, co sprawia, że obudowa jest niezwykle odporna na wandalizm i zużycie. Uchwyty pokryte są polimocznikiem, który zapewnia wytrzymałość i dobry uchwyt.

 

 

POTRZEBUJESZ PORADY? 

Mamy prawie 50 lat doświadczenia i będziemy Ciebie wspierać przez cały czas trwania projektu.