Plac zabaw Normanby Hall

Plac zabaw dostosowany do indywidualnych potrzeb, aby przyciągnąć więcej odwiedzających.

Plac zabaw KOMPAN idealnie pasuje do parku przy Normanby Hall. W zasadzie musi, ponieważ jest miejsce kulturowego dziedzictwa. Normanby Hall to wspaniała willa w regionie North Lincolnshire, która jest własnością rodziny Sheffield byłych książąt Buckingham i pierwszych właścicieli Pałacu Buckingham. 

Dzisiaj miejscem tym opiekuje się lokalna rada i jest to popularne miejsce dla okolicznych mieszkańców oraz turystów. Lokalna rada chciała sprawić, że będzie to miejsce bardziej przyjazne dla rodzin z dziećmi. Ostatnio liczba odwiedzających się potroiła, a jednym z kluczowych elementów tego sukcesu był plac zabaw od KOMPAN. 

Idealne połączenie

Projektanci KOMPAN blisko współpracowali z zarządcami, dostosowując się do wymogów kolorystycznych, wysokościowych i wielkościowych, aby stworzyć plac zabaw z motywem Normanby, który podąża za dziedzictwem kulturowym tego miejsca i jego historią. 

Plac zabaw to wiele urządzeń, aby zaoferować aktywności dla dzieci w każdym wieku i w tym samym momencie. Dzieci dostają dawkę adrenaliny na wieży Mega Deck oraz na zjeździe linowym, miejscem interakcji jest Kopuła Performer Corocord na której może się bawić do 52 dzieci. 

Fizyczna

Emocjonalna

Poznawcza

Kreatywna

NormanbyHall_Tower.jpg

NormanbyHall_Spinner.jpg

Pracownicy KOMPAN byli bardzo kreatywni. Słuchali tego czego chcemy. Zasegurowali również własne rozwiązania... nic nie sprawiło im problemów. 

Sandra Simmons

Dyrektor do spraw aktywizacji odwiedzających

Rady North Lincolnshire

Normanby Hall

North Lincolnshire, Normanby DN15 9HU, Anglia