GOTOWY, DO STARTU…..START!

Nowe ELEMENTS™ GO – zupełnie nowy standard wymagającej zabawy

Dzieci są ciekawe świata, kreatywne – i uwielbiają wyzwania! Co więcej dzieci, aby bezpiecznie rosnąć muszą być poddawane wyzwaniom, aby stały się odporne w dorosłym życiu. 

Bazując na wymagającej zabawie, nowe ELEMENTS™ GO oferują wyjątkową zabawę, która kształtuje dziecięcy rozwój przez bezpieczne wyzwania. 

Wymagająca zabawa, wysokość, prędkość i zgubienie się to wyzwanie i nagroda dla dziecka. Nauczenie się panowania nad umysłem i ciałem to świetny sposób na rozwój i budowę pewności siebie oraz odporności. 

Progresywne wyzwania zabawowe

Otwarty design pobudza dziecięcą wyobraźnię, kiedy próbują one wymyśleć drogę na szczyt odpowiednią dla ich umiejętności i chęci podejmowania wyzwań. Transparenty design 360 ͦ zachęca dzieci do ciekawości i odwagi w ich podejściu do zabawy. 

Nowe możliwości ELEMENTS™ GO

Feeling-of-height.png

Poczucie wysokości

Nowe ELEMENTS™ GO to możliwości zabawy i design, które zapewniają dzieciom poczucie wysokości. Transparentne podwyższone linowe mosty, długie przestrzenie między schodami i dłuższe połączenia między platformami to kluczowe elementy ELEMENTS™ GO.

Feeling-of-speed.png

Poczucie prędkości

Ekscytujące poczucie prędkości to doskonały motywator fizycznej zabawy. Nowe ELEMENTS™ GO wprowadzają zabawę z poczuciem prędkości, która motywuje do dłuższej zabawy i podejmowania wyzwań. 

Getting-lost.png

Zgubiłem się

Gdzie zacząć? Jak się do tego zabrać? W trakcie zabawy na ELEMENTS GO nic nie jest podane na tacy. To dziecko musi się oswoić z „byciem zgubionym” i wykorzystać swoją wyobraźnię i umiejętność kreatywnego myślenia. 

360-play.png

Zabawa 360

Zakręcone panele w ELEMENTS™ GO pozwalają na zabawę 360 ͦ. Panele to wyzwanie dla odwagi i kreatywności dziecka w trakcie wspinaczki po zewnątrznej części struktury. W tym samym momencie panele tworzą również spokojniejsze miejsce wewnątrz struktury. 

Gotowy do startu GO, GO, GO... w każdym miejscu

GO-two-solutions.jpg

Motyw dopasowany do każdego miejsca

Nowe ELEMENTS™ TOTS są dostępne w trzech motywach kolorystycznych, które są jasne i żywe.  Dla maluchów te kolory wysyłają jasne, radosne i ciepłe zaproszenie do zabawy. 

Twój następny projekt może być jednym z trzech motywów – CLASSIC, URBAN lub NATURE. Każdy z motywów jest starannie dopasowany, aby uatrakcyjnić otoczenie – poprzez bycie naturalnym dodatkiem lub przez wprowadzenie czegoś nowego do danego otoczenia. Na przykład NATURE – ten motyw uatrakcyjnia naturalne otoczenie przez swoje kolory i organiczne lub pomaga zadomowić się naturze w mieście. Możesz również wybrać URBAN, aby wprowadzić w Twoim miejskim placu zabawowym różne silne kolory sygnalizujące. Lub po prostu wybierz CLASSIC i pozwól ulepszyć otoczenie przez klasyczne kolory, które trafiają do większości użytkowników.  

Colours-of-elements-go.jpg

W dzisiejszych czasach brakuje przedsiębiorców. Dlatego musimy uczyć nasze dzieci jak radzić sobie z wyzwaniami, aby stały się odporne na przeciwności losu i były przedsiębiorcami przyszłości. Nowe ELEMENTS™ GO to linia bezpiecznych wyzwań. 

Jeanette Fich Jespersen

Dyrektor Instytutu Zabawy KOMPAN

POTRZEBUJESZ POMOCY?

Mamy ponad 45 lat doświadczenia i będziemy Ciebie wspierać na każdym etapie projektu.

1 Left Section
2 Right section

POTRZEBUJESZ PORADY? 

Mamy prawie 50 lat doświadczenia i będziemy Ciebie wspierać przez cały czas trwania projektu.

1 Left Section
2 Right section