Nowe ELEMENTS GROW™ - Baw się, aby rosnąć

ELEMENTS™ GROW są przepełnione zabawą, aby w głównej mierze rozwijać poziom aktywności fizycznej dzieci w wieku przedszkolnym oraz ich wiarę we własne umiejętności motoryczne. 

Seria GROW to pierwsza seria w historii, która oferuje skaczącą zabawę jako część słupów i platformy. Skaczące gumowe membrany w różnych kombinacjach tworzą dodatkową warstwę zabawy i fizycznego rozwoju. 

Idealnie proporcje fizycznej, poznawczej i społecznej zabawy. 

Nowe ELEMENTS™ GROW to rusztowanie świata zabaw, które zapewnia rozwój 360 ͦ ważnych dziecięcych umiejętności. Świat GROW zapewnia również miejsce na spokojniejszą zabawę, w trakcie której rozwijane są umiejętności poznawcze, kreatywne i społeczne oraz fizyczne w trakcie skakania, gdy dziecko nabiera pewności do własnych umiejętności motorycznych. 

 

Nowe możliwości ELEMENTS™ GROW

bouncing bridge1.jpg

 

Skacz, skacz, skacz...

Nowe ELEMENTS™ GROW dodają zupełnie nowe ruchy do placów zabaw dzięki skaczącym aktywnością. Skakanie to ruch stymulujący mięśnie i umiejętności motoryczne. Dzieci kochają to robić! Same lub z przyjaciółmi. 

Panels2.jpg

 

Zabawa wewnątrz & na zewnątrz

Zakręcone panele oferują zabawę 360 ͦ. Unikalne doświadczenie przestrzeni ze spokojną zabawą wewnątrz i bardziej wymagającą wspinaczką na zewnątrz. Dziurki służą jako uchwyty na ręce lub nogi i motywują do wspinaczki oraz społecznej zabawy. 

rubber climber1.jpg

 

Wspinaj się i zjeżdżaj

Nowa gumowa ścianka wspinaczkowa to świetny sposób na wspinaczkę. Gumowe membrany poruszają się powoli w trakcie wspinaczki i zapewniają delikatną stymulację mięśni. 

3dNet.png

 

Sieć wspinaczkowa 3D

Sieć wspinaczkowa 3D oferuje zupełnie nowe możliwości wspinaczki dla najmłodszych. Zamiast wspinania się w górę ta sieć pozwala na wspinaczkę horyzontalną oraz zabawę społeczną i dramatyczną. 

Zabawa z GROW w każdym miejscu

Grow-two-solutions-in-center.jpg

A colour theme for any environment

Nowe ELEMENTS™ GROW są dostępne w trzech motywach kolorystycznych, które są jasne i żywe. Dla maluchów te kolory wysyłają jasne, radosne i ciepłe zaproszenie do zabawy. 

Twój następny projekt może być jednym z trzech motywów – CLASSIC, BLOSSOM lub NATURE. Każdy z motywów jest starannie dopasowany, aby uatrakcyjnić otoczenie – poprzez bycie naturalnym dodatkiem lub przez wprowadzenie czegoś nowego do danego otoczenia. Na przykład NATURE – ten motyw uatrakcyjnia naturalne otoczenie przez swoje kolory i organiczne lub pomaga zadomowić się naturze w mieście. Możesz również wybrać motyw BLOSSOM, aby Twój plac nabrał i dodał ciepłych i radosnych kolorów. Lub po prostu wybierz CLASSIC i pozwól ulepszyć otoczenie przez klasyczne kolory, które trafiają do większości użytkowników.  

Untitled-Colours.jpg

Wiara we własne umiejętności motoryczne to ważna część stania się pewnym siebie i bycia zdolnym do interakcji z przyjaciółmi w trakcie zabawy. Nowe ELEMENTS™ GROW kształtują świat eksploracji fizycznej i poznawczej zabawy, aby pomóc dzieciom uwierzyć we własne umiejętności motoryczne. 

Jeanette Fich Jespersen

Dyrektor Instytut Zabawy KOMPAN

POTRZEBUJESZ POMOCY?

Mamy ponad 45 lat doświadczenia i będziemy Ciebie wspierać na każdym etapie projektu.

1 Left Section
2 Right section