Nowe ELEMENTS™ - Przepełnione zabawą

Nowe ELEMENTS™ to sposób na zachęcenie dzieci do aktywności fizycznej i rozwoju ważnych życiowych umiejętności przez fizyczną zabawę. Dynamiczna zabawa i uczucie „motyli w brzuchu” to najlepszy sposób na motywację do zabawy. Nowe ELEMENTS™ są przepełnione zabawą! 

Nowe ELEMENTS™ są podzielone na trzy grupy wiekowe – każda z nich to świat przepełniony aktywnościami dopasowanymi do wieku dzieci. TOTS (1-4), GROW (2-6) i GO (6-12). 

Nowe ELEMENTS™ TOTS & GROW to dynamiczne, żywe i eksploracyjne rozwiązania, które zapewniają bezpieczny i aktywny świat zabawy. Aktywności delikatnym kuksańcem zachęcają dzieci do poszerzania horyzontów, bycia aktywnym i do rozwoju nowych umiejętności w trakcie zabawy. 

Poza zachęceniem dzieci do aktywności, urządzenia z serii ELEMENTS™ GO są zaprojektowane w taki sposób, aby pobudzić kreatywny i innowacyjny sposób myślenia poprzez zabawę, którą nazywamy Play360. Ta seria to z jednej strony panele, które pozwalają na wspinaczkę po zewnętrznej części struktury oraz miejsce na spokojną zabawę wewnątrz. 

 

ZABAWA DLA WSZYSTKICH

Nowe ELEMENTS™ to zabawa dla każdego. Wiele z aktywności na najniższym poziomie pozwala na dostanie się do głównej części struktury i zapewnia różnorodną zabawę. Rampy zapewniają dzieciom na wózkach inwalidzkich dostęp do struktury i zabawę z przyjaciółmi. Rampa jest wystarczająco szeroka, aby opiekun mógł poruszać się razem z dzieckiem. 

Zaprojektowane, żeby wyzwolić efekt WOW

Nowe ELEMENTS™ to estetyczny dodatek do otoczenia. Organiczne kształty, jasne kolory i otwarty design wysyłają ciepłe sygnały, ale jednocześnie są nietradycyjnym zaproszeniem do zabawy, które przyciąga z dużej odległości. 

Kliknij, aby wybrać grupę wiekową

1-4.png

Nowe ELEMENTS™ TOTS stymulują aktywność fizyczną wśród najmłodszych. Elementy responsywne oraz zabawa z „motylami w brzuchu” pozwala dzieciom na eksploracje świata, aktywność i rozwój nowych umiejętności życiowych.

Dowiedz się więcej

2-6.png

Nowe ELEMENTS™ GROW to żywa, responsywna i skaczącą zabawa. Seria GROW to lider skaczącej zabawy oraz zapewnienie różnorodności zabawy.  

Dowiedz się więcej

6-12.png

Nowe ELEMENTS™ GO to zapalnik zabawy i aktywności dla dzieci w wieku szkolnym. Bezpieczne oraz wymagające aktywności zachęcają dzieci do zabawy i aktywności fizycznej przez wiele godzin co sprawia, że dzieci chcą na nie wracać. 

Dowiedz się więcej

Baw się na swój sposób

Nowe ELEMENTS™ są bardzo elastycznym systemem zabawy, który pozwala na dużą indywidualizację produktu oraz elastyczność. 

Inteligentny system zabawy ELEMENTS™ pozwala Tobie na dodawanie, usuwanie i zamienianie materiałów, opcji konstrukcyjnych, kolorów i aktywności, aby idealnie dopasować się do Twoich pomysłów. 

Zobacz video, aby dowiedzieć się więcej. 

 

Przetestowana i atestowana wartość zabawy

Prawdziwymi ekspertami zabawy są dzieci. Jak zwykle Instytut Zabawy KOMPAN przetestował nowe rozwiązania zabawowe ELEMENTS™ z dziećmi. 

Zobacz video i dowiedz się więcej na temat naszych testów z dziecięcymi ekspertami. 

„Dreszczyk emocji i uczucie „motyli w brzuchu” to najlepsze motywatory fizycznej zabawy. Nowe ELEMENTS™ zaprojektowane są tak, aby zapewnić właśnie te przeżycia dzieciom oraz zachęcić je do aktywności przez zabawę responsywną – od najmłodszych po najstarsze.”

Jeanette Fich Jespersen

Dyrektor Instytutu Zabawy KOMPAN

Zbudowane, aby przetrwać próbę czasu

Nowa seria ELEMENTS™ używa tylko materiałów, które są wysoce odporne na akty wandalizmu i są długotrwałe co sprawi, że plac zabaw będzie służył mieszkańcom przez wiele lat i będzie wyglądał dobrze. 

Wszystkie słupy są galwanizowane i malowane proszkowo co sprawia, że są wysoce odporne na korozję. 

Panele i dachy to maksymalna stabilizacja UV, która sprawia, że części te są odporne na wyblaknięcie spowodowane przez słońce. 

Platformy wykonane są z laminatu wysokociśnieniowego i wsparte są przez aluminiową ramę co sprawia, że są one bardzo odporne na zużycie i obdarcia. 

Liny są wzmocnione stalą, wysoce odporne na wandalizm oraz odporne na zużycie. 

Dodatkowo linia ta oferuje 10 lat gwarancji na części zapasowe. 

POTRZEBUJESZ POMOCY?

Mamy ponad 45 lat doświadczenia i będziemy Ciebie wspierać na każdym etapie projektu.

1 Left Section
2 Right section