NOWE ELEMENTS™ TOTS

Nowe ELEMENTS™ TOTS – eksploracyjna i fizyczna zabawa

Bycie aktywnym fizycznie jest kluczowe nawet wtedy, gdy jesteś maluchem. Dla maluchów zabawa jest sposobem na aktywność. 

Nowe ELEMENTS™ TOTS to świat fizycznej i eksplorującej zabawy, który zaprojektowany jest, aby wzrastał poziom aktywności, pewności siebie oraz przekonanie do własnych umiejętności motorycznych. 

Z serią TOTS maluchy są zachęcone do eksplorowania świata dookoła przez wiele elementów responsywnych takich jak panele dotykowe czy panele muzyczne. Interpretacja komunikatów zwrotnych od paneli w trakcie zabawy pozwala na lepsze zrozumienie świata i rozwój podstawowych umiejętności.  

Nowe ELEMENTS™ TOTS to to czego potrzebują maluchy, aby były gotowe na przedszkole, szkołę i życie. 

Nowe możliwości ELEMENTS™ TOTS

Graded-universal-access.JPG

Zapewnienie uniwersalnej zabawy

Nowe ELEMENTS™ TOTS zapewniają uniwersalną zabawę przy użyciu ramp i platform. Wiele aktywności na najniższym poziomie jest dostępnych dla wszystkich użytkowników, aby mogli być częścią zabawy. 

Sand-&-water-panel.png

Zabawa z piaskiem i wodą

Piasek i woda to dwa ulubione materiały dziecięcej zabawy. Ten panel pozwala na spokojniejszą zabawę w trakcie której maluchy mogą bawić się obok siebie. 

Panels.png

Panele zabawy

Seria TOTS oferuje ogromny wachlarz różnorodnych paneli zabaw, które trenują umiejętności poznawcze. Powyżej znajduje się panel z ruchomymi dyskami, który stymuluje rozwój logicznego myślenia. 

Music-panel.png

Panele muzyczne

W trakcie zabawy z panelami muzycznymi maluchy otrzymują i interpretują dźwięki. Dzieci mogą bawić się z obu stron oraz rozmawiać z przyjaciółmi.  

TOTS zabawa w każdym miejscu

Tots-two-solutions-EN.jpg

Motyw dopasowany do każdego otoczenia

Nowe ELEMENTS™ TOTS są dostępne w trzech motywach kolorystycznych, które są jasne i żywe.  Dla maluchów te kolory wysyłają jasne, radosne i ciepłe zaproszenie do zabawy. 

Twój następny projekt może być jednym z trzech motywów – CLASSIC, BLOSSOM lub NATURE. Każdy z motywów jest starannie dopasowany, aby uatrakcyjnić otoczenie – poprzez bycie naturalnym dodatkiem lub przez wprowadzenie czegoś nowego do danego otoczenia. Na przykład NATURE – ten motyw uatrakcyjnia naturalne otoczenie przez swoje kolory i organiczne lub pomaga zadomowić się naturze w mieście. Możesz również wybrać motyw BLOSSOM, aby Twój plac nabrał i dodał ciepłych i radosnych kolorów. Lub po prostu wybierz CLASSIC i pozwól ulepszyć otoczenie przez klasyczne kolory, które trafiają do większości użytkowników.  

Untitled-Colours.jpg

Dla maluchów zabawa to sposób na rozwój umiejętności życiowych. Nowe ELEMENTS™ TOTS to świat responsywnych aktywności, które pozwalają maluchom na eksploracje i rozwój nowych umiejętności w oparciu o zabawę. 

Jeanette Fich Jespersen

Dyrektor Instytutu Zabawy KOMPAN

POTRZEBUJESZ POMOCY?

Mamy ponad 45 lat doświadczenia i będziemy Ciebie wspierać na każdym etapie projektu.

1 Left Section
2 Right section