Nowe zestawy Piraci & Zamki

KORSARZE I ROZBÓJNICY UWAŻAJ NA SIEBIE!

Jeżeli Twój plac zabaw jest w opłakanym stanie, a Twoje sprężynowce są zniszczone, nie czekaj i zobacz nowe niesamowite statki od KOMPAN. Zbudowane na solidnej konstrukcji, wyposażone w niezliczoną ilość przygód. Na pokładzie jak i pod nim znajdziesz wszystko czego potrzebują dzieci, aby stworzyć ich własny morski świat pełen przygód. Pod pokładem znajdziesz wiele przygód wybudowanych z myślą o naszych efektach Zostań i Rozwój, które pozwalają dzieciom na wartościowe spędzanie czasu w trakcie gier i szukania skarbów ukrytych pod pokładem lub na powierzchni morza. Na pokładzie Twoi mali piraci pełni ekscytacji, mogą huśtać i zjeżdżać dzięki naszemu zjazdowi linowemu lub dzięki linowej wspinaczce na szczyt naszej 6 metrowej stalowej zjeżdżalni.

Dzięki wszystkim tym elementom, ich przygody mogą śmiało przekraczać granice siedmiu mórz! Spodziewaj się, że Twoi mali piraci będą podwajać stawkę w trakcie negocjacji czy mogą zostać kilka minut dłużej. Kto wie może dorosłe szczury lądowe, też będą chciały być częścią tej niesamowitej morskiej przygody. Wszystko to wybudowane jest z przetworzonych materiałów AND, które są wytrzymałe i nie potrzebują konserwacji, Twoje morskie przygody będą bezpieczne i niezawodne – a statki będą wyglądać niesamowicie przez następne lata.

 

ZABEZPIECZYĆ WIEŻE! WSZYSCY NA MURY!

Zamek KOMPAN – Przygotuj się na akcję pełną przygód w sam raz dla Królowej i Króla! Wyposażone w niesamowitą zabawę na każdym poziomie, opowieści, zakamarki i szczeliny! Eksploruj lochy, cele i jaskinie w dolnych częściach – lub huśtaj się na murach, aby obronić Twój zamek przed smokiem. Wspinaj się po ogromnej pajęczej sieci w pieczarze na dole baszty lub wyglądaj Robin Hooda i jego bandy w trakcie Twojej warty na wieży. W podziemiach znajdziesz wiele aktywności skonstruowanych na bazie naszych efektów Zostań i Rozwój – zaprojektowanych i dostosowanych aby wspierać każdą zabawę w odgrywanie ról. 

Z wież możesz zjechać nad fosą używając czego chcesz, od zjeżdżalni aż po nasze super drabinki. Dodatkowo mamy cały zestaw sieci i urządzeń do wspinaczki gotowych dla Ciebie, abyś zdobył mury, przedostał się do zamku, spotkał z czarodziejem i ukradł mu jego wzór na złoto! Od najmniejszych domków do największych baszt, zamki KOMPAN mogą być odpowiednie dla dzieci w każdym wieku i dostarczyć nieskończoną ilość baśni i przygód – wszystko w momencie, gdy Ty możesz być pewny, że wszystkie produkty nie potrzebują konserwacji i są wykonane z materiałów AND nadających się do recyklingu. Dzięki temu zamek KOMPAN jest bezpieczny, niezawodny i niesamowity na lata.

Related News