Teraz dostępne do pobrania

Dzięki nowej aplikacji AR ImaginIt możesz stworzyć plac zabaw lub strefę fitness w rozszerzonej rzeczywistości tam, gdzie jesteś.

Po prostu wybierz urządzenie, które Ci się podoba, skieruj telefon przed sobą na ziemię i voilà, strona pojawi się w czasie rzeczywistym tuż obok Ciebie.

Wybierz swój sklep z aplikacjami poniżej, aby pobrać aplikację już teraz za darmo.

   

  Appstore_EN.png  google-play-badge.svg

Pomocna dłoń w napędzaniu wyobraźni

Wyobrażenie sobie, jak będzie wyglądać Twój następny wymarzony plac zabaw lub strefa fitness, może być trudne. Nasza nowa aplikacja ImaginIt pomaga uwolnić wyobraźnię i bawić się dowolnym sprzętem w rozszerzonej rzeczywistości. Po prostu skieruj telefon lub tablet na obszar, który Ci się podoba, wybierz sprzęt, który Ci się podoba i zacznij go umieszczać. Zanim się zorientujesz, przed twoimi oczami pojawi się nowa, fajna strefa fitness zlokalizowana po stronie portu.

Działa wszędzie

Niezależnie od tego, czy jesteś w środku, używając aplikacji do zaprezentowania swojego pomysłu na spotkaniu, czy na zewnątrz w miejscu, z którego planujesz korzystać, możesz umieścić sprzęt w skali, która pasuje do otoczenia. Wystarczy skorzystać z funkcji proporcji i wybrać produkty w rozmiarze pasującym do miejsca, w którym się znajdujesz.

Aplikacja korzysta z aparatu w telefonie lub tablecie, aby zobrazować, jak Twój plac zabaw lub strefa fitness będzie wyglądać w danym momencie.

Wybierz swój sklep z aplikacjami poniżej, aby pobrać aplikację już teraz

 

   

  Appstore_EN.png  google-play-badge.svg

POTRZEBUJESZ PORADY? 

Mamy prawie 50 lat doświadczenia i będziemy Ciebie wspierać przez cały czas trwania projektu.

1 Left Section
2 Right section