Nowy asortyment dla maluchów i przedszkolaków maksymalnie wspierający wartościową zabawę

KOMPAN celuję w maksymalizacje korzyści dla naszych najmłodszych mieszkańców z nową gamą produktów.

Wszystkie badania pokazują, że pierwsze lata życia są fundamentem reszty naszego życia. Związku z tym, najlepsze co może zrobić dla naszych dzieci to wspierać ich rozwój. KOMPAN odpowiedział na to zapotrzebowanie dzięki nowej linii dla najmłodszych mieszkańców: MOMENTS Mini. Co ta nowa linia ma do zaoferowania? 

New-Toddler-and-preschool-1.jpg

Portfolio struktur dostosowanych do wieku Moments Mini jest podzielone na dwie kategorie wiekowe: maluchów i przedszkolaków. Według Dr Justin Markussen z Instytutu Zabawy KOMPAN, zabawa dostosowana do wieku jest bardzo ważna w dzieciństwie: „Maluchy i przedszkolaki powinny rozwijać się bardzo szybkim tempie. Korzystając z naszego doświadczenia na temat rozwoju dziecka, zaprojektowaliśmy struktury, które są odpowiednio dostosowane do różnych faz rozwoju.” Dr Justin Markussen kontynuuje „Potrzeby dwulatka są zupełnie inne niż potrzeby pięciolatka.” 

Panele do zabawy i nauki

W dodatku do rozwiązań dostosowanych do wieku, portfolio Mini zawiera szeroką gamę paneli do zabawy i nauki. Panele te wspiera wiele umiejętności, między innymi; umiejętności motoryczne, umiejętności koordynacyjne, umiejętności abstrakcyjnego myślenia i rozwój emocjonalny. Cathrine Lüttge projektantka Moments Mini mówi „Podczas procesu projektowania Mini, zaobserwowaliśmy, że właściwie zaprojektowane panele uczą dzieci, w trakcie niesamowitej zabawy.”

new-Toddler-and-preschool-2.jpg

Dostosowane do indywidualnych potrzeb & Najwyższa na rynku jakość

Moments Mini wznoszą dostosowywanie produktów na zupełnie nowy poziom. Klient jest wstanie wybrać spośród wielu możliwości, między innymi; zjeżdżalni, paneli, materiałów słupów i wielu więcej. Kup plac zabaw, który idealnie pasuje do potrzeb Twoich użytkowników. 

Wszystkie te innowacje są oczywiście, wsparte przez gwarancje KOMPAN i 40 letnie doświadczenie. Moments Mini to kolejny przykład, że KOMPAN jest światowym liderem promowania rozwoju dziecka poprzez zabawę. 

New-Toddler-and-preschool-3.jpg

POTRZEBUJESZ PORADY? 

Mamy prawie 50 lat doświadczenia i będziemy Ciebie wspierać przez cały czas trwania projektu.

1 Left Section
2 Right section