Nowy i innowacyjny design Robinia

KOMPAN lider rynku producentów placów zabaw w ciągu ostatnich kilku lat zauważył wzrost zapotrzebowania i zainteresowania swoimi produktami Robinia.

W 2017 roku KOMPAN doda kilkanaście nowych rozwiązań do portfolio Robinia, takich jak Zamki i Statki od Studia Designu KOMPAN jak również zabawa z wodą & piaskiem zaprojektowana specjalnie dla dzieci. Zainspiruj się tutaj.

ZAMKI

Zamki Robinia sprawią, że każdy park stanie się królewskim: zamki są przeznaczone do zabawy w książąt i księżniczki - i najprawdopodobniej również w królów i królowe.

Przez swoją wielkość, Zamki Robinia pozwalają na wspólną zabawę dzieciom w różnym wieku i zachęcają całe rodziny do królewskiej zabawy przez cały dzień.

Press-release---Castle.jpg

STATKI

Statki Robinia to flota niepowtarzalnych motywatorów zabawy. Od małej szalupy do ogromnych szkunerów, te statki zostały zaprojektowane dla prawdziwych marynarzy i ich wyobraźni, aby zabrać ich gdziekolwiek chcą.

Robinia-news---thumbnail.jpg

ROBINIA ZABAWA PIASKIEM & WODĄ

Dzieci uwielbiają bawić się piaskiem i wodą. Te dwa składniki są wspaniałym materiałem dla młodych kreatywnych umysłów i do tego wspierają naukę, eksperymenty i rozumienie świata. 
W trakcie zabawy piaskiem i wodą, dzieci rozwijają umiejętności motoryczne, uczą się zabawy w grupie i ich umiejętność koncentracji rozwija się. W skrócie, zabawa piaskiem i wodą jest wspaniała dla rozwoju dziecka.

Press-release-castle-1.jpg