Meble Parkowe

Klucz do stworzenia popularnych miejsc

Klucz do stworzenia popularnych miejsc

Meble parkowe odgrywają ważną role w naszym społeczeństwie. Często korzyści płynące z ławek w parkach, na placach zabaw czy na skrzyżowaniach ulic nie są uwzględniane w trakcie projektowania przestrzeni. Wszyscy znamy oczywiste korzyści płynące z mebli parkowych – są to miejsca dla wszystkich do odpoczynku, spotkań i integracji. Tak naprawdę meble parkowe mogą znacznie więcej, na przykład mogą łączyć lokalną społeczność i całe generacje. Dobrze zaprojektowana przestrzeń oferuje różnorodne możliwości aktywności i miejsca do odpoczynku i integracji, takie połączenie sprawia, że miejsce staje się popularne dla osób w różnym wieku i o różnych umiejętnościach.

Meble Parkowe KOMPAN łączą potrzebę pięknego designu z inkluzywnością przestrzeni publicznych.  

 

ZOBACZ KATALOG MEBLI PARKOWYCH TUTAJ  

Outdoor_Furniture_2-pcs-stacked1_500.png

AGORA - inkluzywne rozwiązanie

Agora-inclusive_intro_500.png

AGORA została zaprojektowana zgodnie z najnowszymi rozwiązaniami z zakresu inkluzywnych mebli parkowych. Ten wyjątkowy design jest inkluzywny w standardzie i wysyła pozytywne sygnały użytkownikom wózków inwalidzkich.

Kliknij i zobacz nasze produkty

RUMBA - elastyczne rozwiązanie

Horisontal_2_outdoorfurniture.png

Nic nie jest bardziej elastyczne niż Rumba. Zbudowana na bazie okręgów i łuków, ta linia może być dostosowana do indywidualnych potrzeb, aby dopasować się do każdego miejsca.

Kliknij i zobacz nasze produkty

CLASSIC - ponadczasowe rozwiązanie

Horisontal_3_outdoorfurniture.png

Linia produktów Classic oferuje stoły, ławki i stoły piknikowe o ponadczasowym i klasycznym wyglądzie. Ta linia wykonana jest z materiałów (drewno sosnowe i drewno drzew liściastych), które wymaga niskich nakładów na konserwację.

Kliknij i zobacz nasze produkty

Related News

POTRZEBUJESZ PORADY? 

Mamy prawie 50 lat doświadczenia i będziemy Ciebie wspierać przez cały czas trwania projektu.