Czas podwyższyć Twój puls!

KOMPAN przedstawia nowy innowacyjny outdoorowy rower fitness, który zachęca do aktywnego stylu życia nieaktywnych oraz jest wyzwaniem dla najbardziej wymagających entuzjastów fitnessu. 

Miejsca aktywności powinny być dostępne dla wszystkich i motywować ludzi w wolnych chwilach naszego pędzącego nieaktywnego życia. Nowy rower KOMPAN jest wykonany w taki sposób, aby dostosować się do każdego miejsca na świeżym powietrzu i zachęcać ludzi do treningu, powrotu i regularności.

Koniec wymówek – zacznij trening, spal kalorie, baw się i ciesz się zdrowiem.

Outdoorowy Stacjonarny Rower

Jazda na rowerze to jedno z najbardziej popularnych ćwiczeń sercowo-naczyniowych. To prosty, wysoce efektywny i bezpieczny trening. Trening na rowerze to małe obciążenie dla stawów, a trening na rowerze stacjonarnym to dodatkowo wsparcie balansu.

Rowery fitness KOMPAN to połączenie trwałego designu z elementami profesjonalnych rowerów do ćwiczeń na siłowni. W taki sposób rower jest efektywny w miejscach bez nadzoru jak również w miejscach do tego przeznaczonych. Użytkownik może dostosować do siebie wysokość siodełka, opór w trakcie jazdy oraz poziom trudności. Po raz pierwszy w historii stacjonarnych rowerów outdoorowych istnieje możliwość sprawdzenia intensywności treningu, tempa i spalonych kalorii. Pozwala to użytkownikowi poprawiać swoje wyniki i osiągnąć swoje cele treningowe.

Zajęcia z intensywnej jazdy na rowerze fitness są teraz możliwe na świeżym powietrzu – gotowy, żeby dołączyć?

Funkcjonalność Designu

BikeFrames.png

Rama roweru na dwa sposoby

Wybierz Rower Miejski z komfortowym, wyprostowanym sposobem jazdy z łatwym dostępem lub wybierz Rower Sportowy promujący bardziej pochylony sposób jazdy.

PatentPendingTechnology.png

Technologia z oczekującym patentem

Z innowacyjną funkcją Automatic-Drive, rower inteligentnie dostosowuje opór do prędkości pedałowania – łatwy poziom dla początkujących i trudny dla doświadczonych użytkowników.

MultiHandleBar.png

Kierownica rowerowa z wieloma możliwościami wsparcia

Kierownica rowerowa zaprojektowana w taki sposób, aby dostosować się do różnych stylów jazdy. Z miejscem na dodatkowy ekran, dwa uchwyty na bidon i miejscem na telefon lub tablet.

OptionalScreen.png

Opcjonalny Ekran

7 calowy dotykowy ekran LCD zrobiony ze szkła odpornego na wandalizm, daje możliwość natychmiastowego sprawdzenia prędkości, dystansu, tempa, watów i spalonych kalorii.

Połączone Ćwiczenia na Rowerze

Motywacja to klucz do osiągania założonych celów. Ćwiczenia powinny być zabawą i dlatego rower KOMPAN to nie tylko pedałowanie. Opcjonalny ekran wzmacnia doznania dając możliwość sprawdzenia wyników, ale również rowery bez ekranu dają tą możliwość.

Aplikacja mobilna KOMPAN Cardio oferuje te same możliwości jak ekran, a nawet więcej. Z aplikacją użytkownicy mogą połączyć się poprzez Bluetooth, zyskać dostęp do filmików instruktażowych oraz motywacyjnych, przechowywać swoje wyniki i wysyłać je do zewnętrznych aplikacji takich jak Strava, Apple Health i Google Fit. Dodatkowo aplikacja może połączyć się z innymi aplikacjami takimi jak Vescape i Zwift, gdzie użytkownicy mogą jeździć po wirtualnych trasach i rywalizować z innymi rowerzystami na całym świecie.

W zintegrowanej jeździe na rowerze użytkownicy mogą spodziewać się czegoś nowego każdego dnia.

Aplikacja mobilna KOMPAN Cardio będzie dostępna w App Store i Google Play od 1 kwietnia.

Dlaczego trening Cardio jest ważny?

Wyższy poziom ćwiczeń fitness jest powiązany z większymi szansami na długie zdrowe życie wysoce funkcjonalne – nie tylko fizycznie, ale również psychicznie.

W przypadku choroby aerobik jest jednym z najskuteczniejszych sposób na zredukowanie objawów lub nawrotu choroby.

Aerobik może być wykonany w sposób efektywny czasowo, ale również motywujący sposób, kiedy jest wykonywany na urządzeniach, które zapewniają odpowiedni poziom intensywności – w taki sposób jak na Rowerze Fitness KOMPAN.

Na poziomie społeczeństwa, inwestycje w poprawę sprawności populacji są kosztowo-efektywne.

--> Przeczytaj raport Instytutu Fitness KOMPAN na ten temat by dowiedzieć się więcej 

--> Zobacz 5 porad dobrego treningu Cardio

Rower jest inteligentny, więc jeżeli jesteś w kiepskiej formie fizycznej, nie jesteś przyzwyczajony do ćwiczeń, możesz przyjść i zacząć pedałować, a rower zapewni odpowiednią intensywność i ilość ćwiczeń. Jeżeli jesteś atletą, rower dostosuje się do Twojego profilu i otrzymasz wymagający trening o wysokiej intensywności.

Morten Zacho

KOMPAN Fitness Institute

Przeznaczony na świeże powietrze

Rower jest zaprojektowany I wykonany w taki sposób, aby przetrwać próbę warunków atmosferycznych i akty wandalizmu. Wysokiej jakości materiały zostały użyte do wykonania wszystkich elementów od pedałów do kierownicy, aby zapewnić stabilność nawet po intensywnym treningu w niestrzeżonym miejscu.

Dostępne są dwie możliwości instalacji – powierzchniowa i pod powierzchnią, w taki sposób możesz zamontować rower w każdym miejscu. Nie ma żadnych wymagań dotyczących powierzchni i z samo zasilającym się designem, nie potrzeba elektryczności.

Rower jest certyfikowany przez TÜV SÜD zgodnie ze standardami EN16630 i jest zgodny z ASTM F3101. Dodatkowo rower jest certyfikowany przez UL zgodnie z UL 1647 i CSA C22.2 nr 68.

Zobacz video z próby technicznej roweru.

This form is not published

POTRZEBUJESZ PORADY? 

Mamy prawie 50 lat doświadczenia i będziemy Ciebie wspierać przez cały czas trwania projektu.