Nowy Rower Ręczny

Z nowym Rowerem Ręcznym KOMPAN możesz wykonać wymagający trening na siedząco, na stojąco i na wózku inwalidzkim.

Nowy Rower Ręczny KOMPAN dołącza do naszej rodziny produktów innowacyjnych rowerów fitness. Rower ręczny używa tych samych technologii jak Rower Sportowy KOMPAN i Rower Miejski KOMPAN, aby sprawić, żeby trening cardio był jak najbardziej efektywny, zabawny i motywujący. Jednakże zamiast nóg, Rower Ręczny aktywuje górne partie mięśniowe. 

Obejrzyj video, aby dowiedzieć się więcej o Rowerze Ręcznym.

Zaprojektowany, żeby być inkluzywny

Użytkownicy wózków inwalidzkich mogą skorzystać z urządzenia z jednej strony, a z drugiej strony można używać roweru na siedząco. Dzięki temu jest to idealny trening cardio dla osób, które nie mają pełnej sprawności nad nogami. Wszystkie górne partie mięśniowe są aktywne. Użytkownicy mogą wybrać między pchaniem a ciągnięciem dzięki temu, że opór działa w obie strony. 

W Rowerze Ręcznym można zmieniać „biegi” i dzięki temu jest to suplement dla osób, którzy zazwyczaj robią trening cardio dolnych partii mięśniowych. Z systemem oporu dostosowującym się do użytkownika, opór automatycznie wzrasta i staje się wyzwaniem nawet dla osób najbardziej wytrenowanych. Automatyczny system oporu może być zmieniony ręcznie przez Bluetooth w mobilnej aplikacji KOMPAN Cardio.

Kliknij tutaj, aby przeczytać na temat nowości rozwiązań rowerowych KOMPAN fitness.

3 sposoby na Rower Ręczny

WheelchairArmBike.png

Na wózku inwalidzkim

Pochyła rama pozwala na łatwy dostęp i wykonywanie ćwiczeń bardzo blisko urządzenia.  Dostosowujący się opór wspiera słabszych użytkowników oraz jest niekończącym się wyzwaniem nawet po zwiększeniu siły użytkownika.  

SeatedArmBike.png

Siedząc

Ergonomiczne siedzenie zaprojektowane jest, aby wspierać optymalną pozycję dla krótkich i długich sesji treningowych. Długie i pochylone siedzenie jest zaprojektowane dla użytkowników o każdym wzroście – po prostu siedzisz bardziej z tyłu lub z przodu w zależności od Twojego wzrostu. 

StandingArmBike.png

Stojąc 

Pozycja stojąca jest idealna dla intensywnego treningu interwałowego. Wszystkie mięśnie są aktywne, system dostosowujący opór sprawia, że jest to wyzwanie nawet dla najbardziej wysportowanych osób.