Czego możesz oczekiwać od KOMPAN

Celem KOMPAN jest pomaganie naszym klientom w tworzeniu zdrowszego i szczęśliwszego społeczeństwa. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby tworzyć najlepsze rozwiązania zabawowe i fitness. Niesamowite osiągi we wszystkich parametrach.

NAJPIĘKNIEJSZY I PONADCZASOWY DESIGN PLACÓW ZABAW I URZĄDZEŃ FITNESS

KOMPAN narodził się ze sztuki. Pół wieku temu, rzeźbiarz Tom Lindhart obserwował dzieci w trakcie zabawy na jego instalacji artystycznej. 

Tom odwrócił cały proces produkcji pozwalając placom zabaw na stanie się pięknymi i ponadczasowymi, tak jak dzieła sztuki. 

W następnych latach mały Homo Ludens – symbol KOMPAN stał się ikoniczną marką innowacyjnej zabawy. Nasze logo mówi „to jest sztuka zabawy”.

-> Dowiedz się więcej o naszej historii
NAJPIĘKNIEJSZY I PONADCZASOWY DESIGN PLACÓW ZABAW I URZĄDZEŃ FITNESS

DESIGN NAŁADOWANY ROZWIJAJĄCĄ ZABAWĄ

Dzieci są jak płatki śniegu, tak bardzo podobne, ale różne. Design KOMPAN tworzy zróżnicowane elementy, które są wymagane przez dzieci. Poczucie prędkości, wysokość, przestrzeń, wspólna zabawa są wbudowane w każdy nasz moduł. 

Place zabaw też są jak płatki śniegu, łatwo je rozpoznać, ale zawsze różnią się od siebie. 

Nasze trzy główne cele to: stworzenie efektu WOW, który stymuluje efekt ZOSTAŃ oraz przez zabawę wprowadzamy efekt ROZWOJU fizycznego i mentalnego.   

-> Zobacz badania Instytutu Zabawy KOMPAN

ROZWIĄZANIA FITNESS, KTÓRE ROBIĄ RÓŻNICĘ

Trening i świeże powietrze to naturalni partnerzy i uniwersalna formuła dobrego samopoczucia. Dzisiaj zdajemy sobie sprawę z zalet fizycznej aktywności. Nasz XXI wieczny styl życia wymaga od nas naukowego podejścia do tego co robimy, jak robimy i kiedy robimy. To moment, w którym design spotyka się z rzeczywistością. 

Współpracujemy z psychologami sportu i fizjoterapeutami jak również uniwersytetami, aby zapewnić, że dostarczamy idealne i robiące różnicę urządzenia fitness.

 

-> Zobacz badania Instytutu Fitness KOMPAN

ROZWIĄZANIA DOSTOSOWANE DO POTRZEB

Wiemy, że nasi klienci są różni i mają różne wymagania co do placów zabaw czy stref fitness: estetyka, tematyka, grupa wiekowa, liczba dzieci, które mogą się bawić w tym samym momencie, itp. Celem parku z motywem jest sprawienie efektu WOW, aby plac zabaw przyciągał dzieci. Szkoła może potrzebować bardzo fizycznego placu zabaw na którym, dzieci spalą nadmiary energii i będą wstanie się skoncentrować w trakcie lekcji. Nasi architekci, architekci krajobrazu, i designerzy projektują rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb, Twojego miejsca i Twoich wymagań.

WYJĄTKOWE MIEJSCA STWORZONE PRZEZ DESIGN STUDIO KOMPAN

Kiedy plac zabaw przestaje być tylko placem zabaw? W momencie, gdy staje jedynym w rodzaju. Studio Designu KOMPAN w Berlinie tworzy od podstaw place zabaw i strefy fitness, które są dostosowane tak, aby idealnie opisać daną społeczność, której będą służyć. Miejsca te to znaki rozpoznawcze takie same jak dar natury czy architektoniczna perła. Od Australii do Francji, od Niemiec do Singapuru, wszędzie tam znajdziesz wyjątkowe miejsca, które wyróżniają się i wyróżniają lokalną społeczność. 

-> Dowiedz się więcej o Studiu Designu KOMPAN

NAJBARDZIEJ UNIWERSALNY DESIGN DLA WSZYSTKICH

Zabawa to najbardziej magiczna rzecz w życiu dziecka. Niezależna od fizycznych czy mentalnych umiejętności, zabawa jest dla wszystkich. Nie możemy tworzyć miejsc stygmatyzujących. Inkluzywna zabawa jest zakorzeniona w naszych działaniach. Zabawa bez granic, gdzie dzieci są tak zaangażowane, że nie zdają sobie sprawy z sytuacji personalnej innych. Uniwersalny design oznacza brak miejsc stygmatyzujących na placach zabaw. 

->Dowiedz się więcej o inkluzywnej zabawie według KOMPAN

TWÓJ PARTNER OD POMYSŁU AŻ DO ZABAWY

Zbudowanie placu zabaw może wydać się łatwe, ale nie zawsze musi tak być. Jesteśmy gotowi do zdjąć tą odpowiedzialność z Twoich ramion. 

Pomagamy Tobie znaleźć najlepsze produkty i najlepsze możliwe kombinacje dla Ciebie, Twoich użytkowników i Twojego miejsca. Zapewniamy, że nowe miejsce jest bezpieczne i uwielbiane przez wszystkich. 

Zapewniamy, że wszystko jest gotowe na czas, cała przestrzeń jest posprzątana, wykonujemy wykopy pod fundamenty, instalujemy produkty, kładziemy nawierzchnie bezpieczeństwa, kładziemy ścieżki, stawiamy płoty, montujemy ławki itp. 

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁY

Place zabaw muszą być odporne na pogodę i intensywne zużycie. Miejsca od KOMPAN wyglądają świetnie przez dekady i wymagają minimalnej konserwacji. Tylko w ten sposób użytkownicy mogą uzyskać jak najwięcej godzin zabawy. Dlatego właśnie używamy najwyższej jakości materiałów, które zachęcają do zabawy przez dekady i wymagają minimalnej konserwacji. 

Dlatego właśnie nasze gwarancje są również najlepsze w branży. Z upływem lat nasza rozwiązania są najlepsze i najbardziej ekonomiczne.

->Dowiedz się więcej o gwarancjach

ZIELONE I BEZPIECZNE

Środowisko naturalne i bezpieczeństwo idą w parze w miejscach stworzonych przez KOMPAN, jedno dopełnia drugie.

Od materiałów do końcowego produktu, zdolność do generowania z materiałów pochodzących z recyklingu, które nie pozostawiają negatywnego śladu po sobie to nasz priorytet.

Tak samo jak tworzenie ekscytujących i wymagających placów zabaw, które stymulują rozwój bez potrzeby nadmiernego ryzyka ze strony dzieci.

-> Dowiedz się więcej o zrównoważonym rozwoju w KOMPAN