O KOMPAN

Jesteśmy tutaj , żeby wspólnie kreować i kształtować szczęśliwsze i zdrowsze społeczeństwo, oferując idealną zabawę i rozwiązania z dziedziny sport & fitness dla ludzi w każdym wieku i o każdych umiejętnościach. Żyjąc aktywnie, stajemy się szczęśliwsi, zdrowsi a nasze wyniki są lepsze. Poprzez zabawę i ćwiczenia, bawimy się, uczymy się i rozwijamy się indywidualnie, ale także jako grupa ludzi. Wszystko to jest podstawą szczęśliwszej i zdrowszej społeczności na świecie.

TWORZYMY PARTNERSTWA, ABY UMOŻLIWIĆ AKTYWNY STYL ŻYCIA 

Związku z tym, że coraz więcej ludzi żyje w miastach z ograniczoną ilością przestrzeni i czasu na aktywność fizyczną, miasta napotykają rosnące wyzwanie. Aby zmotywować ludzi w każdym wieku do bycia aktywnym, zabawy, planowania i nauki współpracujemy z designerami i osobami odpowiedzialnymi za rozwój miast aby dostarczyć zabawę i inteligentne rozwiązania.

Zaczęliśmy współpracę z Instytutem i Architektami Gehl, aby stworzyć koncept Aktywnych Miast. Instytut Gehl wspiera wielkie miasta na całym świecie designem „po pierwsze ludzie”. Razem z Gehl przedstawimy koncept „Aktywnych Miast” z atrakcyjną infrastruktura socjalną; politykom, klientom i fundraiser’om. Oni mają dźwignię, która umożliwi zmiany dla ich mieszkańców.

WPŁYW, KTÓRY MA ZNACZENIE

Każdego roku 150 milionów ludzi bawi się i ćwiczy na placach zabaw i produktach sportowych firmy KOMPAN. Maluchy, uczniowie, nastolatkowie i dorośli. Bawią się, czują, badają, są aktywni fizycznie razem. Wspólna zabawa, jest dla nich głównym czynnikiem do bycia aktywnym fizycznie i w trakcie tej aktywności uczą się i rozwijają.

Wiemy co motywuje i rozwija ludzi od niemowlęcych lat po dorosłość, na różnym etapie rozwoju fizycznego i poznawczego. Wierzymy, że mamy pomysł i możliwości aby zmienić te pomysły w zabawę i inteligentne rozwiązania.