Park Cawthra, Toronto

Marzenia naszych babć!

Kto nie chce wszystkiego co najlepsze dla swoich wnucząt? Prywatna inwestor chciał odnowić stary lokalny plac zabaw w parku Cawthra dla swoich wnucząt. Po odwiedzeniu wielu lokalnych placów zabaw, wybrała urządzenia KOMPAN, aby spełnić swoje oczekiwania dotyczące wyjątkowego placu zabaw z dużą ilością wartościowej zabawy.

Dzisiaj park jest przepełniony urządzeniami wysokiej jakości, które przetrwa następne generacje. Szeroka gama kolorów i aktywności zadowala nawet najbardziej krytyczną publikę - babcię, która chce jak najlepiej dla swoich wnucząt.

Zabawny sposób na naukę ważnych umiejętności życiowych

Wieża z siecią oferuje wiele możliwości zabawy. Sieć jest wyzwaniem dla dzieci w każdym wieku i pomaga im rozwijać siłę mięśni oraz koordynację. Wspiera to umiejętność używania obu półkul mózgu co poprawia umiejętność czytania czy myślenia. W trakcie wspinaczki na sam szczyt, dookoła i na dół, pchając i ciągnąć Sieć Twister i zeskakując, dzieci rozwijają umiejętności motoryczne. W trakcie negocjacji kto będzie robił co, Sieć Twister zachęca do rozwoju umiejętności społeczno-emocjonalnych. Ten nowy plac zabaw zapewnia wspaniały sposób na naukę ważnych umiejętności życiowych.

Fizyczna

Emocjonalna

Poznawcza

Kreatywna

Cawthra_horizontal1.jpg

Oni go uwielbiają! Od dzieci, które nie potrafią jeszcze stać aż po seniorów.

Howard Nauboris

Dyrektor

Cosburn Naubori

Park Cawthra, Toronto

Ontario, Toronto M5R 3E2, Kanada