Plac Zabaw w Parku Centralnym w Pradze

Szybko! Wskocz na nową Rzeźbę Sowę, której rozpiętość skrzydeł to 11 metrów.

Sowa wylądowała w Pradze, w jednym z najpopularniejszych miast w Europie, pierwszą rzeźbę nowej generacji placów zabaw postawiono w Parku Centralnym. Kolorowa i duża z imponującą 11-metrową rozpiętością skrzydeł, rzeźba zabawowa wykonana jest ze zrównoważonego materiału drewna Robinii. Praga chciała czegoś wyjątkowego i spektakularnego, więc w momencie gdy zobaczyli Sowę od razu wiedzieli, że muszą ją mieć. 

Nawiązując do wypowiedzi użytkowników parku nowa rzeźba ma swoją duszę i sprawia, że park stał się wyjątkowym miejscem. Sowa Robinia szybko stała się ważną częścią parku i wydaję się jakby zawsze tam była. 

Świetna wymagająca zabawa

Duża Rzeźba Zabawowa Sowa Robinia gwarantuje dzieciom wiele możliwości zabawy. Różnorodne sposoby dotarcia na szczyt sowy zachęcają dzieci do kreatywnego myślenia, czy mam wspinać się przez centralną część sowy, czy może po skrzydłach czy może po trudnym froncie. Wspinaczka po sowie wspiera rozwój mięśni od czubka głowy aż po same stopy jak również rozwija koordynację. Różne możliwości skalowania sowy pozwala dzieciom na dorastanie razem z placem zabaw, zaczynając eksplorowanie od najbardziej dostępnych elementów do najtrudniejszych elementów. Gdy dzieci wdrapią się na szczyt są nagradzane zjazdem po ogonie sowy. Szeroka zjeżdżalnia pozwala dzieci na wspólne zjeżdżanie i kooperacje. 

Fizyczna

Emocjonalna

Poznawcza

OwlEye.jpg

OwlInside.jpg

OwlSlide.jpg

Ta rzeźba idealnie pasuje do tego parku i jest jego częścią. Wygląda tak jakby zawsze tu była.  

David Vodrážka

Prezydent Dzielnicy, Praga

Plac zabaw Sowa

Region Praski, Praga 155 00, Czechy