Park im. Henry Rolland'a

Kolory, forma i okolica wszystko to przyciąga i zachęca do ćwiczeń

W centrum Canberry – nowa siłownia KOMPAN na świeżym powietrzu w parku im. Henry Rolland’a jest dużą atrakcją. Kombinacja zaawansowanej technologii, urządzeń łatwych do użytku i wspaniałego miejsca nad jeziorem Burley Griffen spowodowało, że to miejsce do uprawiania fitness stało się bardzo popularne. 

Wysokie pomarańczowe łuki urządzeń z Systemów Cross od KOMPAN sprawiają, że ludzie są ciekawi i chętnie do skorzystania dzięki funkcjonalności urządzeń. Usytuowane w miejscu, gdzie wiele osób przejeżdża, mieszka i co najważniejsze przy ścieżce wykorzystywanej przez biegaczy i rowerzystów. 

Fitness na świeżym powietrzu - bez opłat i otwarty całą dobę

Urządzenia w parku im. Henry Rolland’a promują trening cross dla osób w każdym wieku i o każdych umiejętnościach. Nie ma takiego czegoś jak minimalnie wymagana sprawność, każdy może z tego korzystać; nastolatkowie, grupa młodych matek, ludzie o różnych korzeniach kulturowych, turyści i oczywiście entuzjaści fitness. 

Drążki do podciągania z urządzeniami do treningu powięziowego to ponad 100 różnych ćwiczeń. Najbardziej popularne ćwiczenia są zaprezentowane na znakach, aby pomóc użytkownikom, a jeżeli dana osoba potrzebuje więcej informacji może ściągnąć aplikację mobilną KOMPAN Sport & Fitness. Aplikacja może monitorować Twój trening i pomóc znaleźć odpowiednie dla Ciebie ćwiczenia. Ogólnie rzecz mówiąc to zupełnie nowe podejście do fitnessu – bez ścian i opłat.

Fizyczna

Emocjonalna

RollandHori1Web.jpg

RollandHori2Web.jpg

RollandHori3Web.jpg

Aplikacja jest niesamowita, zwłaszcza dla osób, które nie są pewne co powinny robić i w jaki sposób. 

Rob

Użytkownik siłowni

Park im. Henry Rolland'a

Australisjkie Terytorium Stołeczne, Canberra ACT 2601, Australia