Park Miejski w Covington, USA

Centrum lokalnej społeczności

Zamek Robinia, ten centralny punkt parku był popularny nawet przed wybudowaniem zamku. Gdy dzieci Covigton zostały zapytane o ich wymarzony plac zabaw postawiły one na zamek na szczycie listy życzeń, więc go dostały. Nad placem zabaw z torem przeszkód i spacenet, który otoczony jest boiskami do baseballu unosi się atmosfera rywalizacji. Najmłodsi mieszkańcy znajdą dla siebie huśtawki i przestrzeń dla maluchów, która dostosowana jest do każdego wieku, co sprawia, że jest to idealne miejsce spotkań. 

 

Miasto pierwszych

Jak na miasto 720 rodzin, Covigton City w Indianie ma wiele pierwszych rzeczy. Najnowszą pierwszą rzeczą jest pierwszy Zamek Robinia KOMPAN w USA. Dom autora najlepszej sprzedającej się książki Ben Hur i pierwsze środkowo-zachodnie miasto Stanów Zjednoczonych z krytą plażą, stworzenie placu zabaw wzbudziło lokalną dumę. 

Wszystkie główne elementy takie jak huśtawki, sprężynowce i inne wykonane są z dojrzałego drewna Robinia co sprawia, że plac zabaw natychmiastowo wtopił się w otaczające środowisko. Plac zabaw jest atrakcją samą w sobie i przyciąga wiele rodzin do tego miejsca. 

Fizyczna

Emocjonalna

Poznawcza

Kreatywna

US_covington-community-park2-1024.jpg

US_covington-community-park3-1024.jpg

Mieliśmy mieszkańców, którzy kupili tutaj dom ze względu na ten plac zabaw. Mówili, że „tak właśnie powinien wyglądać plac zabaw.” 

 

Amanda Strawser

Przewodnicząca, Rady parków miasta Covington

Park Miejski w Covington

Indiana, Covington , USA