Park Monceau

W środku Paryża park ten jest miejscem relaksu i zabawy.

Plac zabaw KOMPAN jest idealnie stworzony dla potrzeb Parku Monceau. Jeżeli architekt odpowiedzialny za XVIII wieczny park, Louis Carmontelle żyłby dzisiaj, byłby zauroczony placem zabaw od KOMPAN. Jego podglądy na temat jak powinny wyglądać strefy rekreacyjne, aby ludzie mogli z nich czerpać jak najwięcej, pokrywają się z pomysłami dzisiejszych projektantów. Dzieci ósmej dzielnicy Paryża zdecydowanie się z tym zgodzą. Plac zabaw jest wartościowym dodatkiem do parku, który jest znany z wielu interesujących budynków dekoracyjnych. 

Zobacz video poniżej.

Zabawa w Paryskim Parku

Wartość zabawy na placu zabaw w parku Monceau jest skierowana do dzieci, które są przystosowane do wchodzenia po schodach w pobliskich apartamentach. Karuzele, sprężynowce i huśtawki zapewniają różne możliwości ruchu i swobodę przez urządzenie do wspinaczki o kształcie kopuły, które pozwala na rozwój i ekspresje w dowolny sposób na różnych poziomach.  Strefy tego placu zabaw są zaprojektowane w takich sposób, aby skupiać się na różnych możliwościach rozwoju przez zabawę. Plac zabaw to między innymi strefa dla maluchów do spokojnej zabawy oraz strefa dla starszych dzieci, gdzie dzieci mogą szaleć. W tym publicznym parku całe rodziny mogą cieszyć się ze wspólnie spędzanego czasu. 

Fizyczna

Emocjonalna

Poznawcza

Kreatywna

Social play in Parc Monceau

Imaginary play in Parc Monceau

Jest koniecznym …, aby zachować urok tego miejsca … i odnowić z każdym kolejnym korkiem, by odwiedzający i jego dusza pragnęli powrócić do ogrodu każdego dnia i go posiadać. Prawdziwą sztuką jest wiedzieć jak zatrzymać odwiedzającego w ogrodach przez różnorodne obiekty. 

Louis Carmontelle

Artysta, pisarz i architekt, mówiący o projekcie parku w 1773 roku.

Park Monceau

Île-de-France, Paryż 75008, Francja