Park Ramsden

Stare spotyka nowe na zindywidualizowanym placu zabaw

Architekt krajobrazu, która stoi za nowym placem zabaw w Parku Ramsden w Toronto miała wizję na coś nowego i ekscytującego, ale przez uwzględnienie czegoś starego. Przez stare miała ona na myśli dziedzictwo kulturowe miasta i najbardziej ulubione urządzenia od KOMPAN wykorzystane na poprzednim placu. Głównym kolorem placu zabaw jest żółty a motyw wzoruje się na historii Toronto. Dodatkowo ze starego placu zabaw wykorzystano niektóre urządzenia - na przykład Szaloną Kurę. Po latach zadowolenia w poprzedniej lokalizacji rewolucyjny sprężynowiec stał się częścią nowego placu zabaw.  

Park napakowany zabawą dla dzieci w każdym wieku

Jeżeli będziesz przechodzić obok Parku Ramsden w ciągu dnia zobaczysz, że jest on pełen rodzin z dziećmi. Nowy plac zabaw oferuje strefy zabaw dla dzieci w każdym wieku. Zlokalizowana na środku placu zabaw zindywidualizowana wieża Corocord to magnes dla starszych dzieci. Wspinaczka przez niekończące się sieci jest świetną wymagającą zabawą i prowadzi do szybkiego zjazdu po zjeżdżalni. Ścieżki zręcznościowe prowadzące do wieży Corocord oferują wspinaczkę, która rozwija umiejętności balansu i koordynacji. 

Różnorodne sprężynowce i huśtawki równoważne o wspaniałym designie dają dzieciom w każdym wieku świetną bujaną zabawę z przyjaciółmi bądź indywidualną. Supernova to ekscytujące wyzwanie dla starszych dzieci, gdzie mogą się sprawdzić razem z przyjaciółmi. 

Fizyczna

Emocjonalna

Poznawcza

Kreatywna

RamsdenPark_ClimbingNet.jpg

RamsdenPark_Bridge.jpg

RamsdenPark_Seesaw.jpg

Jesteśmy oddanymi użytkownikami KOMPAN. Możesz dostosować urządzenia i wiesz, że raz zainstalowane mogą być użytkowane przez ponad 30 lat. 

Leslie Morton

Partner, PMA Landscape Architects

Park Ramsden

Ontario, Toronto ON M4W 1P7, Kanada