Fitness w Parku Taman Jurong

Lokalne władze zachęcają singapurczyków do zdrowszego i szczęśliwszego stylu życia. 

Strefa fitness znajduje się w pobliżu kompleksu mieszkalnego przy Yung Ho Road i jest to polityczna inicjatywa, która ma na celu zachęcenia mieszkańców do większej aktywności. Wydział Sportu miasta Singapur chciał stworzyć miejsce dostępne dla wszystkich niezależne od wieku czy poziomu wytrenowania.  

Przestrzeń ta może spokojnie pomieścić 20 osób jedną z części jest kort tenisowy. Singapur jest trzecim najgęściej zaludnionym krajem na świecie, więc maksymalizacja przestrzeni jest niezwykle potrzebna, a w szczególności w momencie montowania zdywersyfikowanej strefy fitness. Strefa fitness na świeżym powietrzu oferuje wiele różnych ćwiczeń i niekończące się możliwości. 

Idealne dla każdego

Park Taman Jurong wyposażony jest w trzy duże urządzenia Systemów Cross KOMPAN; urządzenie do treningu powięziowego, dzwony magnetyczne i drążki do podciągania. Pomiędzy urządzeniami można znaleźć stepy, ławeczkę do ćwiczeń i urządzenia do treningu cardio. 

Systemy Cross KOMPAN oferują ponad 20 ćwiczeń na każdym urządzeniu i wszystkie te ćwiczenia posiadają regulowany poziom trudności. Na użytkowników czekają wspaniałe doświadczenia ze znakami objaśniającymi oraz aplikacją mobilną, która ma pomagać użytkownikom stworzyć indywidualny plan treningowy dostosowany do potrzeb.

Fizyczna

Emocjonalna

Kompan-fitness-singapore-5.jpg

Kompan-fitness-singapore-4.jpg

Możesz wykonać trening obwodowy, interwałowy i trening boot camp. Co w tym wszystkim najlepsze to to, że wiele osób może ćwiczyć w tym samym momencie. 

Maverick Saravanamuthu

Trener Personalny

Park Taman Jurong, Singapur

Singapur, Singapur 610151, Singapur