Parki i Rekreacja

Od 1972 KOMPAN wypracował wyjątkowe i innowacyjne rozwiązania dla przestrzeni publicznych, aby zbliżyć do siebie ludzi i zapewnić zintegrowane społeczeństwo.

Poprzez badania, wiedzę i bliską współpracę z naszymi klientami i użytkownikami, wypracowaliśmy nasze portfolio, które pozwala nam dostosować nasze produkty idealnie do Twoich wymagań. Dzięki temu każdego dnia zachęcamy do zabawy i ruchu ludzi w każdym wieku na całym świecie. 
Wszystkie nasze rozwiązania opierają się na robiącym wrażenie designie, zabawie wysokiej jakości, bezpieczeństwie, innowacji i inkluzywnym designie.W KOMPAN rozumiemy, że place zabaw, które są inkluzywne dla wszystkich umiejętności, są podstawą dobrze funkcjonującego społeczeństwa. 
KOMPAN oferuje szeroką gamę rozwiązań designu dla każdego typu otoczenia, od ośrodków wiejskich po miasta. Nasz szeroki wybór różnych produktów pozwala nam na bezproblemowe wtopienie naszych produktów w jakikolwiek krajobraz.
Nasze produkty zapewniają najniższe nakłady na konserwacje poprzez wykorzystywanie przez nasz materiałów najwyższej jakości, odpornych na ścieranie. Wydłuża to znacząco okres użytkowania wybudowanego miejsca i zapewnia ochronę przed potencjalnym wandalizmem. 
Jako Twój profesjonalny partner będziemy Ciebie wspierać w trakcie projektu przez:

  • Konsultacje
  • Techniczny i wizualny design
  • Instalacje 
  • Konserwacje i utrzymanie

KOMPAN zdaje sobie sprawę z ważnej roli aktywności fizycznej i podstawowych wartości zabawy, co pozwala nam na aranżowanie przestrzeni publicznych w taki sposób, aby spełniać lokalne oczekiwania i zagwarantować zdrowie i lepsze samopoczucie mieszkańców na wiele lat.