Współpraca

 

Związku z tym, że coraz to więcej osób mieszka w dość ograniczonej przestrzeni i z małą ilością czasu na aktywność fizyczną, miast muszą znaleźć sposób aby zaprosić swoich mieszkańców do ćwiczeń i aktywnego życia, aby przeciwstawić się negatywnemu wpływowi siedzącego trybu życia. Miasto Aktywne inwestuje i projektuje przestrzeń miejską dla relacji społecznych i ruchu poprzez zabawę i ćwiczenia dla ludzi w każdym wieku i o każdych umiejętnościach.

Współpracujemy z Instytutem i Architektami Gehl aby rozwinąć koncepcje Miast Aktywnych. Instytut Gehl wspierał już wcześniej miasta na całym świecie w projektach miast w których to mieszkańcy są priorytetem. Razem z Gehl przedstawimy koncepcje Miast Aktywnych z atrakcyjną Społeczną Infrastrukturą politykom, mieszkańcom i osobom odpowiedzialnym za tego typu inwestycje.

Jesteśmy zaangażowani w współpracę z deweloperami i projektantami miast aby znaleźć realne i odpowiednie rozwiązania, które zainspirują mieszkańców do ćwiczeń, które sprawią, że będą oni szczęśliwsi.