Plac zabaw w Parku Frimley Lodge

Odnowiony plac zabaw sprawia, że park jest bardziej atrakcyjny dla wszystkich

Park Frimley Lodge imponuje wszystkim od maluchów do dzieci w wieku szkolnym, nawet rodzicom. Ten plac zabaw gwarantuje wiele różnych aktywności, każdy znajdzie tu coś dla siebie, nawet dzieci w wieku szkolnym, które często myślą, że place zabaw są zbyt dziecinne. To naprawdę plac zabaw dla całej rodziny, który sprawia, że dzieci chcąc wracać do tego miejsca, niezależnie od wieku czy umiejętności. 

Dzieci z pobliskiej szkoły odegrały ważną role w wyborze placu zabaw. Dzieci głosowały na swoje ulubione rozwiązania, jak się okazało produkty KOMPAN był ich ulubionymi! Plac zabaw to również hit wśród rodziców, ponieważ otwarty design pozwala im kontrolować dzieci prawie z każdego miejsca w parku. 

Instytut Zabawy KOMPAN odwiedził Park Frimley Lodge, aby zbadać jak dzieci i rodzice korzystają z nowego placu zabaw. 

Kliknij poniżej, żeby zobaczyć wyniki 

Zabawa dla dzieci w każdym wieku i o każdych umiejętnościach

Duży zamek na placu zabaw oferuje wiele różnorodnych aktywności, które stymulują zarówno fizyczne umiejętności jak i poznawcze, a wszystko to we wspaniałej strukturze z armatami i skarbem. Zamek posiada wejście, które pozwala wszystkim dzieciom na dołączenie do zabawy niezależnie od wieku czy umiejętności. Sieć wspinaczkowa zapewnia bardziej wymagający sposób na dostanie się do struktury. Ekscytująca zjeżdżalnia tuba pomaga dzieciom w rozwoju poczucia przestrzennego. Podwójny zjazd linowy zapewnia możliwość rywalizacji. Zjazd linowy pomaga w rozwoju umiejętności społeczno-emocjonalnych takich jak kooperacja i czekanie na swoją kolejkę. Karuzela Tipi zapewnia dzieciom z niepełnosprawnościami zabawę społeczną i fizyczną w trakcie leżenia, siedzenia czy stania. Karuzela dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich sprawia, że kręcenie się jest dostępne dla wszystkich. W trakcie kręcenia dzieci trenują poczucie przestrzenne i balans. 

Fizyczna

Społeczno-Emocjonalna

Poznawcza

Kreatywna

Frimley_Horizontal.jpg

Frimley_Horizontal3.jpg

Frimley-Horizontal2.jpg

Dzisiaj przyszliśmy znowu. Będziemy tutaj również w następnym tygodniu i w nastepnym i w następnym

Hayley Auton 

Mama

Plac zabaw w Parku Frimley Lodge

South East , Mytchett , Anglia