Plac Zabaw Riverside Green

Krajobraz i plac zabaw, które zachwycają

Klient chciał czegoś niepowtarzalnego. Czegoś co będzie się wyróżniało i pasowało do charakteru południowego nabrzeża. Architekci krajobrazu mieli jasną wizję designu tego projektu, aby zachwycić lokalnych mieszkańców. Postanowili połączyć swoje siły z KOMPAN, aby ich pomysły zostały odzwierciedlone przez urządzenia zabawowe, które zachwycą dzieci. 

Rezultaty mówią same za siebie. Ogromne rozwiązanie tak transparentne i z oryginalnym różowym designem – stworzone na potrzeby indywidualne, aby idealnie dostosować się do krajobrazu i spełnić zakładane wymagania.

"W skali od 1 do 10... Myślę, że 100"

Radość Joshui jest naturalna. Patrząc na buzie dzieci możemy być pewni, że one uwielbiają nowy plac zabaw w parku Riverside Green. Mają do tego powody – plac zabaw jest naładowany zabawą i aktywnościami dla dzieci w każdym wieku. Dodatkowo cała konstrukcja otoczona jest niesamowitymi rozwiązaniami dla dzieci i dorosłych. 

Dzieci uwielbiają dreszczyk emocji i motyle w brzuchu. I na to wygląda, że zjeżdżalnie mogą tego dostarczyć. Ten plac zabaw wyposażony jest w wiele zjeżdżalni na różnych poziomach, które są ekscytujące dla małych dzieci i nastolatków. Supernova pozwala na dobre zakręcenie razem z przyjaciółmi co poprawia balans i wyobraźnię przestrzenną. Statek Piracki Moments to godziny zabawy w odgrywanie ról, gdzie dzieci mogą popuścić wodzę wyobraźni – np. przez żeglowanie przez Siedem Mórz i Oceanów czy walkę z piratami. Huśtawki to klasyk placów zabaw – dzieci uwielbiają się huśtać – pomaga im to w rozwijaniu koordynacji i balansu. 

Ostatnim elementem są ścieżki z lin Corocord, które prowadzą do różowego Sky Walk aż do nieba. Wspinaczka na sam szczyt wymaga cross-koordynacji i siły. Na szczycie na dzieci czekają również wieże połączone mostem linowym.

Fizyczna

Emocjonalna

Poznawcza

Kreatywna

Riversidegreen_play.jpg

Riverside_green_textsection1.jpg

Riverside_green_horisontal_1.jpg

Wszyscy pokochali to miejsce od pierwszego dnia. Jest ekscytujące i kolorowe. Stało się znakiem rozpoznawczym Brisbane. 

Zoe Lyons

Architekt krajobrazu, RPS Group

Plac Zabaw Riverside Green

South East Queensland, Brisbane QLD 4101, Australia