Plac zabaw w parku imienia Dr Eloise Werlin

Warunki pogodowe w zatoce ze słoną wodą, wiatrem i słońcem, wymagają niezwykle wytrzymałych produktów. Pan Werlin pracował w mieście Sarasota i w Fundacji Gulf Coast Community, aby stworzyć park dla mieszkańców w każdym wieku w mieście Sarasota. 

W parku znajduje się plac zabaw dla dzieci, leżący tuż nad zatoką Sarasota. Centralnym punktem jest sieć wspinaczkowa wykonana z niebieskich lin, zaprojektowana aby poprawić dziecięcą sprawność, koordynacje oko-ręka, wyobraźnię, społeczne relacje – wszystko to w trakcie bezpiecznej zabawy. 

Park powstał dzięki hojnym dotacją Ernesta “Dr” Werlina i jego wielu znajomym. Wysiłki te zaowocowały znaczącym wsparciem ze strony Fundacji Gulf Coast Community i miasta Sarasota.  

Park został nazwany na cześć żony, Eloise. Dodatkowo do kosztów powstania parku, Pan Werlin zagwarantował wsparcie przyszłych konserwacji placu zabaw. 

WEJDŹ NA SZCZYT I ZOBACZ TEN FANTASTYCZNY WIDOK

Lokalizacja - przepiękny park na nabrzeżu Sarosta, stworzony aby uhonorować Dr Eloise Werlin. Park znajduję się w niesamowitym miejscu i zbliża do siebie rodziny.

Fizyczna

Emocjonalna

Pan Werlin powiedział co go motywowało: 

„Widziałem ludzi łowiących ryby razem z dziećmi i dzieci nie miały nic do robienia.” 

Pan Werlin czuł, że park ze wspaniałym placem zabaw będzie przyciągał dzieci. Dodatkowo będzie również atrakcyjny dla dorosłych, Pan Werlin dodał wspaniałe ławki i urządzenia do ochrony przed słońcem - żagle. Celem Pana Werlina było stworzenia miejsca rekreacyjnego, które będzie dostarczało rozrywki dzieciom i w tym samym momencie będzie przyjazne dla osób dorosłych. Park, który przyciąga 75000 osób rocznie, został wybrany najlepszym parkiem dwa razy z rzędu w mieście Sarasota. 

Kiedy zapytany, Pan Werlin odpowiada z pełnym przekonaniem, że stworzenie parku było jego życiowym osiągnięciem. Nie tylko pomógł społeczności miasta Sarasota, ale również upamiętnił swoją żonę.  

Pan Werlin i jego dwie córki uwielbiają odwiedzać park i dzielić się przemyśleniami z innymi osobami w parku. 

Widziałem ludzi łowiących ryby razem z dziećmi i dzieci nie miały nic do robienia. KOMPAN został wybrany do stworzenia tego placu zabaw, ponieważ firma ta gwarantuje wysoką jakość produktów, które mogą wytrzymać trudny klimat tego miejsca. 

Pan Ernest Werlin

Plac zabaw w parku imienia Dr Eloise Werlin

Floryda, Sarasota 34236, USA