Przyciągające gości place zabaw dla sprzedawców detalicznych

Retail-Segment---Section-1.jpg

 

Podczas gdy dzieci się bawią, mama i tata cieszą się zakupami lub kawą. Wielu właścicieli firm wie, że wspaniały plac zabaw może odegrać ważną rolę, jeśli chodzi o przyciąganie rodzin, sprawianie, by cieszyły się wspólnym czasem, i aby wracały tam ponownie. Bo kiedy dzieci dobrze się bawią, rodzice mają czas na zrobienie zakupów lub wspólne napicie się kawy. Jest to dobre nie tylko dla rodzin, ale także dla biznesu, czy to w centrum handlowym, restauracji, czy gdziekolwiek chcesz przyciągnąć klientów.

KOMPAN oferuje rozwiązania dostosowane do potrzeb biznesu detalicznego, aby uzyskać idealny plac zabaw, który pasuje do Twojego otoczenia oraz jest estetyczny, a który sprawi, że dzieci będą jeszcze bardziej cieszyć się pobytem.

Centrum handlowe

Centrum handlowe Westfield North Lakes stworzyło wspaniały plac zabaw o tematyce „podwodnej”, który sam w sobie jest celem podróży. Motyw placu zabaw czerpał inspirację z ekosystemu pobliskiego wybrzeża Moreton Bay. Dzieci i rodzice mogą odpocząć od zakupów na ekscytującym placu zabaw. Dodatkowo dzięki placu zabaw goście pozostają dłużej w centrum handlowym.

 

Odwierdź Westfield North Lakes 

 

Restauracja

Słynna restauracja na plaży Sansibar na niemieckiej wyspie Sylt jest popularna ze względu na swoją ekskluzywność oraz jakość jedzenia i atmosferę. Ale jest jeszcze inna atrakcja, która jest szczególnie ekscytująca dla rodzin – wielki plac zabaw Robinia.Właściciele Sansibar posiadają długą historię z KOMPAN i postanowili odświeżyć poprzedni plac zabaw od KOMPAN nowym motywem morskim, który perfekcyjnie wpasowuje się w otoczenie wydm piaskowych.

Zainspiruj się placem zabaw Sansibar

Centrum rozrywki

Centrum rozrywki Xscape w Anglii ma wiele ekscytujących miejsc wewnątrz, ale potrzebne było zaprojektowanie przestrzeni zewnętrznej, która by do niej pasowała. Z dużym placem zabaw w jasnych kolorach zadbano o zajęcia dla wszystkich dzieci bez względu na wiek i umiejętności, a to doskonale pasuje do tematyki Xscape.

Zamień martwą przestrzeń w przestrzeń do zabawy

Centrum handlowe

Centrum handlowe Moisselles-Domont pod Paryżem sprawiło, że zakupy stały się wyjątkowym przeżyciem dzięki nowemu, ekscytującemu placu zabaw. Przy czterech i pół miliona odwiedzających rocznie chciano podkreślić doświadczenie klientów z dziećmi i stworzyć punkt orientacyjny, który przyciągnie dzieci, gdy tylko go zobaczą z parkingu.

Wzbogać przeżycie klienta