Zapewnia dziecku wartość edukacyjną

Pierwszy raz w historii KOMPAN połączył na placu zabaw fascynującą tematykę baśni i dostosowane do wieku wyzwania, które razem z e-baśniami i wirtualnymi grami wspierają nauczanie, e-edukacje i zabawę. 

123474958-RT-NEW-BOOK.jpg

 

Baśnie

Zjednocz dzieci i dorosłych poprzez wspólny cel - ułatwiający interakcje między dziećmi a dorosłymi

Przyciągnij uwagę dzieci. Zaprojektowany dla „świata dziecięcej wyobraźni” (na wysokość oczu dziecka)

Baśnie zachęcają do zabawy w odgrywanie ról i pobudzają wyobraźnie (zachęta do zabawy i budowanie relacji)

Opowiadanie baśni przyciąga – zachęca dzieci do korzystania z umiejętności językowych (dodatkowo wydłuża zabawę)

Dodaje wartość edukacyjną do zabawy

Więcej niż zabawa

Plac zabaw, który jest starannie zaprojektowany, aby wspomagać rozwój dziecka poprawia dziecięce zdrowie, zdolność do nauki i relacje społeczne.
Dla nas dziecięca zabawa to podstawa lepszego życia.

Fizyczna

Emocjonalna

Poznawcza

Kreatywna

Icons-04.png

Tematyczny Zestaw Zabawy

Kolorowe, tematyczne zestawy placów zabaw mają zawierają dwie baśnie w jednym produkcie, zapewniając zabawę dostosowaną do wieku i fizyczne wyzwania dla młodszych (1-4lat) jak również starszych (2-8 lat) dzieci. Zestawy zapewniają zabawę kierowaną, instruktywną i wolną.  

fairy_tales.png

Baśnie

„Mała Syrenka”, „Brzydkie Kaczątko” i „Krzesiwo” to baśnie uwielbiane przez dzieci i dorosłych z całego świata. Baśnie są napisane dla dziecięcego świata, zapewniają zabawę w odgrywanie ról i pobudzają wyobraźnie. 
Baśnie zawierają uniwersalne prawdy i morały.

digital_content.png

Cyfrowa Treść 

Dzięki użyciu aplikacji mobilnej, pobranej za darmo na Twój smartphone lub tablet, świat rzeczywisty i wirtualny łączą się. 
Aplikacja mobilna oferuje Tobie popularne baśnie Hansa Christiana Andersena do przeczytania, lub odtworzenia w 16 różnych językach. 

Cyfrowa Treść

Wykorzystaliśmy zainteresowanie technologią, aby ponownie oczarować dzieci zabawą na świeżym powietrzu. Gry są edukacyjne, zabawne i rozwijają dziecięcą wyobraźnię. 

  • Przynieś smartphone lub tablet na plac zabaw
  • Zeskanuj kod QR swoim smartphone’m
  • Zostaniesz przeniesiony do swojego sklepu z aplikacjami, aby pobrać aplikację KOMPAN
  • Z „Play Gate” możesz zobaczyć jak postacie z baśni ożywają na Twoim urządzeniu
  • Graj i baw się w wirtualnym świecie

Play Gate Wirtualna Rzeczywistość

Dorośli i dzieci mogą zeskanować baśń na placu zabaw przy użyciu smartphone’a lub tablet’u i obserwować jak cały sekretny świat wyrasta przed ich oczami. Pobudzając dziecięcą wyobraźnie i otwierając całkowicie nowy świat tematycznej zabawy. 

Play Gate Portal

SMART PLAYGROUND zabiera dzieci i dorosłych razem w podróż przez ich ukochane baśnie i technologie. Z rozszerzoną rzeczywistością, oczarowane dzieci mogą oglądać jak ich ulubione postacie z baśni w magiczny sposób pojawiają się na placu zabaw. Dorośli mogą zachęcać dzieci do interakcji z postaciami i promować zabawę w odgrywanie ról na placu zabaw. 

 

  


H.C Andersen – 2 baśnie w jednym produkcie 

Podstawa edukacyjnej zabawy promującej naukę na wczesnym etapie życia i interakcje dziecko/dorosły. Wybierz swoje preferowane baśnie i aktywności, aby zbudować niesamowity plac zabaw H.C Andersena i stworzyć niepowtarzalną szansę nauki przez zabawę dla dzieci w wieku od 1-8 lat.

Zestaw KOMPAN Hans Christian Andersen z jednej strony ma wbudowaną baśń o „Małej Syrence”, a z drugiej strony baśń o „Brzydkim Kaczątku”. Te dwie baśnie tworzą miejsce zachęcające dzieci do zabawy, jednocześnie pozwalając na różnorodną zabawę.  

Wartość zabawy

Fizyczna

Emocjonalna

Poznawcza

Kreatywna

Produkty użyte na tym placu zabaw

Smart Playground

Fionia, Odense , Dania