INSPIRUJĄCE ROZWIĄZANIA

 

Zastanawiasz się jak zaprojektować Twój plac zabaw? Jakie urządzenia wybrać i jak je połączyć? Oferujemy ponad tysiąc produktów, które różnią się użytymi materiałami, kolorami, funkcjonalnością czy celem użytkowania, więc masz wiele możliwości. Musisz pamiętać o wielu rzeczach projektując plac zabaw, ale nie martw się my jesteśmy tutaj, żeby Ci pomóc.

 

Aby ułatwić Tobie początek projektowania, sugerujemy poniższe rozwiązania jako inspiracje. Różne inspirujące rozwiązania są przedstawione, aby zaprezentować motywy, potrzeby, aktywności, przedział wiekowy, obszary - zabawy, sportu i fitness.

Możesz użyć naszych rozwiązań jako inspiracji lub jako podstawę Twojego projektu – produkty mogą łatwo zostać dodane lub usunięte, aby dostosować się do Twojego miejsca i Twoich potrzeb.

 

Kliknij na rozwiązania poniżej, aby dowiedzieć się więcej

Wyzwanie fizyczne

Fizyczna zabawa przynosi dzieciom wiele korzyści. Aktywność przyczynia się do utrzymania dobrego stanu zdrowia fizycznego dzieci, a jednocześnie pomaga rozwijać sprawność fizyczną, w tym poczucie równowagi i orientację przestrzenną. Wspinanie się na wieżę i zdobycie się na wspinaczkę po zewnętrznej stronie wieży wymaga odwagi i zwiększa poczucie własnej wartości dziecka. Dzieci muszą czasem poczuć zawrót głowy, na skutek huśtania i kręcenia się, gdyż pozwala to dojrzewać ich układowi nerwowemu.       Bawmy się

Więcej inspiracji

Ośrodek sportowy

Królestwo i zamek

Dzika dżungla

Podróż w kosmos

Baśnie

Magnetyczny plac szkolny

Szkoła ruchu drogowego

Aktywny obszar przeznaczenia

Siedem mórz

Gorączka złota

Zamek Robinia

Raj malucha

Ćwicz i baw się

Zatoka Piratów

Afrykańskie safari

Miejska Dżungla

Wielozadaniowe obszary do gier dla boisk szkolnych

Aktywny deptak

Wioska Robinia

Ulubieniec przed­szkolaków