INSPIRUJĄCE ROZWIĄZANIA

 

Zastanawiasz się jak zaprojektować Twój plac zabaw? Jakie urządzenia wybrać i jak je połączyć? Oferujemy ponad tysiąc produktów, które różnią się użytymi materiałami, kolorami, funkcjonalnością czy celem użytkowania, więc masz wiele możliwości. Musisz pamiętać o wielu rzeczach projektując plac zabaw, ale nie martw się my jesteśmy tutaj, żeby Ci pomóc.

 

Aby ułatwić Tobie początek projektowania, sugerujemy poniższe rozwiązania jako inspiracje. Różne inspirujące rozwiązania są przedstawione, aby zaprezentować motywy, potrzeby, aktywności, przedział wiekowy, obszary - zabawy, sportu i fitness.

Możesz użyć naszych rozwiązań jako inspiracji lub jako podstawę Twojego projektu – produkty mogą łatwo zostać dodane lub usunięte, aby dostosować się do Twojego miejsca i Twoich potrzeb.

 

Kliknij na rozwiązania poniżej, aby dowiedzieć się więcej

Ulubieniec przed­szkolaków

Panele Play na poziomie podłoża dużego obszaru zabaw rozwijają zdolności motoryczne. Duża różnorodność zabaw fizycznych stymuluje jednocześnie ogólne i precyzyjne zdolności motoryczne. Domki do zabawy i sklepy do zabawy na poziomie podłoża stymulują zdolności społeczne i emocjonalne, a także rozwój językowy. I wreszcie - litery w powierzchni służą jako punkty do stawiania kroków i są świetnym sposobem nauki alfabetu.   Bawmy się

Więcej inspiracji

Aktywny obszar przeznaczenia

Dzika dżungla

Wielozadaniowe obszary do gier dla boisk szkolnych

Podróż w kosmos

Afrykańskie safari

Miejska Dżungla

Wyzwanie fizyczne

Królestwo i zamek

Siedem mórz

Raj malucha

Gorączka złota

Aktywny deptak

Zamek Robinia

Ośrodek sportowy

Wioska Robinia

Szkoła ruchu drogowego

Baśnie

Magnetyczny plac szkolny

Zatoka Piratów

Ćwicz i baw się