Afrykańskie safari

WOW: Na placu zabaw afrykańskie safari można znaleźć żyrafę, słonia, goryla, zebrę i krokodyla w wodopoju. Plac z domkiem na drzewie jest kryjówką dla eksploratora safari po huśtaniu się na lianach na zestawie pięciu huśtawek i zjeździe linowym. Safari wraz z jego atrakcjami przyciąga dzieci w wieku od 2 do 12 lat.

POZOSTAŃ: Różne rodzaje aktywności fizycznej sprawiają, że dzieci bawią się, starają się utrzymywać równowagę, kręcą się, huśtają, zjeżdżają na zjeżdżalni i linie. Motyw safari pobudza wyobraźnię dzieci i sprawia, że czują się one jak na wyprawie, podczas której wszystko się może zdarzyć, dzięki czemu dzieci mogą bawić się bez końca. Wraz z upływem lat dzieci zaczynają podejmować coraz więcej wyzwań. Plac zabaw może je do tego zachęcać, ponieważ umieszczone na nim urządzenia przeznaczone są dla dzieci w wieku od 18 miesięcy aż do 12 lat.

ROZWIJAJ SIĘ:

Różne zwierzęta przedstawione na placu zabaw stymulują rozwój językowy, ponieważ można porozmawiać z dzieckiem o nazwach zwierząt i różnych częściach ich ciała. Na obszarze placu dla najmłodszych przygo­towano zabawy sensoryczne oraz bujane. W przypadku najstarszych dzieci dostępny jest zjazd linowy, dzięki któremu dzieci doświad­czają szybkiej jazdy, co rozwija ich siłę i wytrzymałość.

 

Bawmy się

Fizyczna

Emocjonalna

Poznawcza

Kreatywna

POTRZEBUJESZ PORADY?

Mamy ponad 45 lat doświadczenia i będziemy Ciebie wspierać przez cały okres trwania projektu.

1 Left Section
2 Right section