Aktywny deptak

WOW: Kształtne konstrukcje doskonale pasują do każdego otoczenia, czy to bulwarów, deptaków, parków czy też szczytu wieżowca. Rozwiązanie to nie wymaga żadnej bezpiecznej powierzchni i dlatego można zastosować je nawet w każdym naturalnym otoczeniu, takim jak park w mieście. Ekskluzywny design i organiczne kształty zachęcają do ćwiczeń na przyrządach. A fakt, że każdy znajdzie coś dla siebie, motywuje do aktywności użytkowników w każdym wieku i o różnych możliwościach.

POZOSTAŃ: Tradycyjny rowerek i rowerek ręczny zapraszają spacerowiczów do ćwiczeń. Podczas cieszenia oka widokiem, wykonają oni dzienny trening cardio. Dzwony magnetyczne pozwolą poprawić siłę. Na rozgrzewkę można zacząć od niskich ciężarów, a w ramach wyzwania można przejść do cięższych ciężarów. 

ROZWIJAJ SIĘ:

Dzięki wykorzystaniu wszechstronnego sprzętu możliwe jest wykonanie wielu różnorodnych ćwiczeń. Jest to idealne rozwiązanie dla małej przestrzeni o dużych ambicjach. Z rozwiązania może korzystać cała drużyna sportowa lub klasa szkolna.

 

Bawmy się 

POTRZEBUJESZ PORADY?

Mamy ponad 45 lat doświadczenia i będziemy Ciebie wspierać przez cały okres trwania projektu.

1 Left Section
2 Right section