Aktywny obszar przeznaczenia

WOW: Jest to obszar pełen atrakcji, na którym każdy może aktywnie spędzać czas. Podobnie jak w przypadku tradycyjnych ośrodków sportowych, siłownia plenerowa została podzielona na różne obszary, zapewniając wiele możliwości ćwiczeń. Podobnie jak wysokiej klasy, wszechstronne rozwiązanie Treningu Cross, siłownia wyposażona jest w pełną gamę sprytnie zaprojektowanego i najnowocześniejszego sprzętu. Urządzenia zachęcają użytkowników o różnej sprawności fizycznej do wykonania całego treningu. 

POZOSTAŃ: Obszar Street Workout przyciągnie młodsze osoby, dzięki konstrukcjom, które zachęcają do zabawy i wymagających treningów. Obok niego powstała podwyższona platforma z siedmioma rowerami sportowymi. 

Jest to idealne miejsce na trening kolarski, stanowiący jedno z najpopularniejszych zajęć fitness. Dzięki temu, że użytkownicy znajdują się nieco wyżej, widzą oni zarówno instruktora, jak i plac zabaw, co daje rodzicom możliwość obserwowania swoich dzieci, które mogą bawić się godzinami na przestronnym placu zabaw.

ROZWIJAJ SIĘ:

Obszar ten jest łącznikiem, który zaprasza wszystkich do aktywności i prowadzenia zdrowego trybu życia.   

 

Bawmy się

Fizyczna

Emocjonalna

Poznawcza

Kreatywna

POTRZEBUJESZ PORADY?

Mamy ponad 45 lat doświadczenia i będziemy Ciebie wspierać przez cały okres trwania projektu.

1 Left Section
2 Right section