Baśnie

WOW: Plac zabaw Smart Playground to świat fantazji pełen historii (Mała syrenka i Brzydkie Kaczątko od mistrza bajek Hansa Christiana Andersena). Zachęca on dzieci do wykorzystania wyobraźni podczas zabawy. Dzięki wesołemu i pomysłowemu wzornictwu plac może zostać wkomponowany w każde otoczenie, np. w parkach, przedszkolach, na placach szkolnych, polach namiotowych lub w parkach rozrywki.

POZOSTAŃ: Bajkowe postacie i kształty przywołują na myśl świat fantazji. Dzięki temu dzieci bawią się z podziałem na role, np. wyobrażają sobie, że są księżniczką w wieży, kaczątkiem w wodzie, ptakiem latającym nad chmurami lub koniem, który wciąga powóz na zamek. 

Sprzęt jest pełen interaktywnych paneli do zabawy, które pozwalają jednocześnie odkrywać i rozwijać umiejętności motoryczne. Kiedy poziom energii dziecka jest niski, po zeskanowaniu kodu QR znajdującego się pod łabędziem dziecko zostaje przeniesione do cyfrowego świata, w którym może słuchać historii lub grać w gry.

ROZWIJAJ SIĘ:

Zabawy fizyczne, jak np. zjeżdżanie ze zjeżdżalni, huśtanie się, bujanie, jazda na sprężynowcu i kręcenie się rozwijają spraw­ność fizyczną, włączając równowagę, koordynację i siłę. Rozwój językowy i umiejętności społeczne dzieci stymulowane są poprzez wykorzystanie licznych bajek na placu zabaw. 

 

Bawmy się

Fizyczna

Emocjonalna

Poznawcza

Kreatywna

POTRZEBUJESZ PORADY?

Mamy ponad 45 lat doświadczenia i będziemy Ciebie wspierać przez cały okres trwania projektu.

1 Left Section
2 Right section